Запорізький нардеп розвісив містом бігборди з Бандерою на фоні палаючого Кремля

bandera_zp

19 грудня, у Запоріжі з’явилися бігборди із зображенням Степана Бандери на фоні палаючого Кремля. Як повідомляє сайт hromadske-zp.tv розвісив їх запорізький нардеп Ігор Артюшенко.

“Рекламнi конструкції люб’язно надав депутат Запорізької міської ради Андрій Согорін”, – повідомив пан Артюшенко журналістам.

Згодом нардеп прокоментував свою ініціативу на персональній сторінці у Фейсбуці.

Ігор Артюшенко: 1 січня 2017 року ми будемо святкувати 108-й день народження нашого Провідника, лідера ОУН Степана Андрійовича Бандери.

Важко переоцінити його значення для історії боротьби нашої нації за державність, за незалежність. Він став справжнім символом цієї боротьби, символом незламності духу. І той факт, що на нього так істерично реагують наші вороги, тільки підтверджує незламність його духу та відданість головній ідеї нації – побудові своєї сильної та незалежної держави.

Ідеали та цінності, які проніс крізь життя Степан Андрійович, актуальні і сьогодні, і ми маємо пам’ятати їх та виховувати на них нашу молодь. Разом з Andrey Sogorin ініціювали акцію до дня народження нашого Провідника

Пам’ятаємо про видатних людей в нашій історії!

Слава Україні!

Опубліковано Головне, Новини.