Захисник ДАП дякує лікарям і волонтерам за збереження тяжко пошкодженої руки (відео)

З початком російської агресії на Сході України лікарні та шпиталі опікуються пораненими захисниками нашої Вітчизни. Чиїсь поранення легко подолати за стандартними лікувальними протоколами, а от декому пощастило менше — ураження потребують унікального плану лікування та кваліфікованої реабілітації із залученням значних зусиль фахівців. Багато тяжкопоранених бійців могли б отримати шанс на подальше повноцінне життя, та інколи справа упирається у матеріально-технічні можливості. Волонтери People`s Project докладають усіх зусиль для того, аби наші захисники мали можливість пройти повний курс відновлення і забути про наслідки складних поранень, мов страшний сон.
Ще в січні волонтери People`s Project http://www.peoplesproject.com/ зібрали значні кошти та придбали  http://www.peoplesproject.com/reabilitaciya-ta-vidnovlennya-ruxu-poranenix/ для науково-практичного центру нейрореабілітації Nodus новітній апарат. Унікальний комплекс Armeo Spring http://www.peoplesproject.com/reabilitaciya-ta-vidnovlennya-ruxu-poranenix/ чудово зарекомендував себе у провідних клініках світу і служить для відновлення функціональності верхніх кінцівок. Цей чудодійний апарат дає можливість розрухати уражені руки усього за кілька місяців, у той час, коли заняття із фізіотерапевтом дають практичний результат за термін лише близько року. Та і то — на жаль, далеко не у кожному випадку. Наразі на новітньому апараті, коштом самого центру Nodus, проходить курс відновлення вже третя п’ятірка поранених бійців АТО.
12
Артур Кіреєв https://www.facebook.com/profile.php?id=100011092538988&pnref=friends.search&__mref=message – один із цих пацієнтів. Герой АТО, боєць 93 бригади, Артур отримав тяжкі поранення під час бойового завдання в околицях Донецького аеропорту. Складні травми хребта, ноги та руки могли б навіки прикувати 26-річного хлопця до інвалідного візка, проте сам Артур налаштований рішуче та оптимістично. Доки спеціалісти вирішують, як же максимально швидко поставити хлопця на ноги, сам Артур впевнено працює над відновленням руки. Придбаний за ваші кошти Armeo Spring допомагає йому повернути максимальну рухливість пораненої кінцівки.
Сам Артур щиро дякує волонтерам: хлопець каже, що значну частину потреб у шпиталях забезпечують саме вони — від найсучаснішої апаратури, на кшталт Armeo Spring, до банальної нижньої білизни для бійців.

Отже, спільні зусилля не пройшли надаремно: саме завдяки народним пожертвам Артур Кіреєв має усі шанси повернутися до повноцінного життя. І будьте певні — хлопчина використовує цей шанс на всі сто відсотків.
Незважаючи на придбання коштовного Armeo Spring та разючі успіхи у лікуванні верхніх кінцівок, вважати, що усі проблеми поранених бійців вирішено, поки зарано. Адже специфічного лікування очікують і інші Герої з різноманітними складними травмами. Щодо декого з них канонічна вітчизняна медицина безсила, поранені захисники потребують справжнього дива — застосування новітнього методу біотех-реабілітації http://www.peoplesproject.com/biotech/ . Звісно ж, ці медичні процедури та подальше відновлення таких унікальних пацієнтів потребують витрат. Тож повернути їх до повноцінного життя можна тільки спільними зусиллями.
Опубліковано Новини.