Як загинув закарпатський снайпер з 53 бригади

Запеклий бій в районі Зайцевого забрав життя нашого Воїна. Загинула добра людина і багатодітний батько. Справжній Чоловік і просто Герой.  У нього залишилась вагітна дружина…
Василь Фіцкалинець із Закарпаття. Йому був лише 41.  До фронту працював інструктором на Яворівському військовому полігоні.
Про цю трагедію ми дізнались майже одразу. Довго думали – чи варто це публікувати і консультувались з командиром підрозділу. Хлопці попросили багато деталей не розповідати. Можемо сказати, що це сталося близько 23 години 31 травня.. По хлопцеві спрацював снайпер російських терористів. Пораненому Василю на допомогу прийшли побратими, але, нажаль, він вже майже не дихав…
Vasil-golovna
Сьогодні командир відправляється разом з тілом Героя з передової. Поховають Василя в Ірпені 5 червня. Вічна пам’ять Герою і пошана родині!
На фото помітно, що лінза прицілу вщент розтрощена. Фото надіслав нам командир підрозділу.
Один з журналістів написав, що Герой загинув через відсутність екіпірування. Маємо заявити, що це є неправдою. Наші волонтери http://www.peoplesproject.com/ особисто передавали багато оптики, в тому числі і тепловізійний приціл саме для снайперського підрозділу 53 бригади – два місяці тому. Ознайомитись з документацією з передачі можна на сторінці Звітність проекту “Оперативне реагування” (від 06.04.2016р) http://www.peoplesproject.com/operativne-reaguvannya/#report. Загиблий Герой виконував завдання саме з цим прицілом.
pricel-s-plazhkoj1
Страшенно прикро. Словами неможливо передати біль від втрати. Ця клята війна… Але чергового ранку країна прокинеться і займеться особистими справами. Як завжди. Як нічого не відбувається… Адже у нас немає війни?… І ніхто не думає про те, що російський снайпер чи танк може вистрілити у вікно КОЖНОМУ з нас – війна ж десь “далеко”…
Гаяти часу неможна. Потрібно діяти щодня, щогодини, щохвилини. Просто спробувати відкрити очі ширше, ніж того дозволяє телевізор… Війна зовсім поруч… І хлопцям, що ризикують своїм життям і гинуть заради нас усіх, потрібна наша з вами допомога і підтримка. Заради цього ми працюємо. Закликаємо вас долучатись. Допоможіть хлопцям вижити, перемогти ворога і повернутись до своїх родин.
Зараз особливої уваги потребує проект «Оперативне реагування» http://www.peoplesproject.com/operativne-reaguvannya. Саме за ним ми збираємо гроші і купуємо високотехнологічну оптику для боротьби з диверсійними групами російсько-терористичних військ. Допомогти проекту можна за реквізитами, вказаними на сайті волонтерів.
Опубліковано Новини.