Високотехнологічне лікування врятувало ногу захисникові Савур-могили

Стіни лікарняної палати покинув іще один учасник проекту «Біотех-реабілітація поранених». 26-річний Віталій, який долав наслідки тяжкого поранення ноги, вирушив на подальшу реабілітацію. Днями Віталію нарешті зняли апарат Ілізарова, з яким хлопчина промучився майже два роки.
21
Віталій — професійний захисник Вітчизни, після строкової служби відслужив іще п’ять років за контрактом. Захищати Україну від окупанта пішов з перших днів АТО. Саму травму Віталій отримав у бою біля Савур-Могили. Танк, у якому перебував хлопчина, впав із мосту під час потужного артилерійського обстрілу. Товариш Віталія загинув на місці, самому ж хлопцеві пощастило: залишився живим, хоч і дістав тяжких поранень. Подальше лікування зцілення не принесло — незважаючи на шість операцій, потрощені кістки зрослися неправильно. Стопа вкоротилась і викривилась, тож останні півтора роки Віталій жив із постійним нестерпним болем. Лиш тільки клітинні технології клініки ilaya дозволили виростити недостатні кісткові фрагменти, наново «перебрати» стопу та гомілку і буквально поставити хлопця на ноги. І все це лише завдяки вашим пожертвам на його лікування.
Нині Віталій вирушив на подальшу реабілітацію, надалі він побачиться із лікарями хіба лише під час контрольного огляду. Якби не участь у проекті, Віталій і далі мордувався б від постійного болю і навряд чи міг би повноцінно рухатись на своїх двох. На жаль, Віталій — не останній пацієнт, який потребує високотехнологічного лікування. На проекті та у черзі чекають ще більше десятка поранених захисників для яких біотехнології останній шанс на одужання. Хлопці сподіваються на нашу з вами допомогу.
TOp.
Долучайтеся до доброї справи, адже добро завжди повертається.

Опубліковано Новини.