Волонтерська школа водолазів взяла старт

В Криму Україна втратили майже все. Академія ВМС, Державний Океанаріум, новітня водолазна техніка – все залишилось на окупованій території. Наразі в Україні майже відсутня системна підготовка військових водолазів. Ситуацію потрібно виправляти негайно – противник не дає нам часу на розкачку.
Підготовка до старту проекту “Школи військових водолазів” http://www.peoplesproject.com/shkola-vijskovix-vodolaziv/  у розпалі. Інструктори, що будуть викладати та тренувати хлопців, зараз у Маріуполі, проводять необхідні для початку навчання заходи.

131
По-перше, вони випробували нове спорядження Draeger в якому вони будуть працювати надалі та навчати хлопців. Також, у басейні відпрацювали вправи на поводження в стресових ситуаціях та володіння спорядженням. Розробили спеціальні вправи для роботи наосліп. Оскільки видимість в Азовському морі всього 20-30 сантиметрів, вода дуже мутна.
Одним з важливих завдань, що тренери ставили перед собою – вибрати місце для навчальних занурень у морі. Для того щоб обрати правильне місце треба було провести водолазне обстеження учбового водолазного полігону. Адже не можна занурювати недосвідчених водолазів у незнайоме місце в якому дно може бути захаращене.

16
Так і сталося, тож довелося пересунутися в бік. В решті решт місце знайшли – це буде маяк на північному молі.
Інструкторам також вдалося познайомилися зі своїми майбутніми учнями. Вони не тільки зняли обміри для гідрокостюмів, а головне поспілкувалися з ними. Хлопці вже з нетерпінням чекають початку занять. Дуже приємно бачити їхній ентузіазм. У завзятті та відданості тренерів проекту ми не сумніваємося – вони приділяють проекту весь свій вільний час, жертвують сном і працюють суто на ентузіазмі і бажанні зробити щось правильне та добре.

9
Тобто, для початку навчання у нас є майже все: завзяті та самовіддані тренери, учні, що бажають навчатися, програма та місце для навчань. Нам ще дуже потрібна ваша підтримка. Без неї ми безсилі. Якщо навчання не почнуться наступного місяця інший шанс їх розпочати буде, скоріше за все, тільки наступного року. Тож ми дуже просимо всіх долучатися. Це дійсно важливий і корисний проект, що допоможе наблизити нашу спільну перемогу.

34

Як допомогти українським водолазам – дивіться на сайті проекту

Опубліковано Новини.