В Чикаґо ветерану АТО зробили вже 31-шу операцію

ivakhniuk

8 січня калушанину Олегу Івахнюку, який з листопада 2019 року лікується в Чикаго, зробили 31-у операцію.

Про це повідомила засновниця благодійного фонду «Revived Soldiers Ukraine» Ірина Ващук Дісіпіо, яка допомагає Олегу.

Операція, яка тривала 11 годин, пройшла успішно. Лікарі задоволені роботою і Олег відновлюється після оперативного втручання, зазначила вона.

«Це найскладніша операція для Олега на поранене бедро, в яке влетіли 3 кулі одночасно і просто розтрощили кістку. Нога Олега на сьогодні коротша на 9 см, і це буде виправляти лікар Ярослав Дзвіник в Swedish Hospital міста Чікаго. Ми всі вболіваємо за Олега, і отець Микола Бурядник з нашим ветераном зараз в шпиталі чекає на результати операції.

Так хочеться перемогти!!! Братику, ми тримаємо за тебе кулачки. Ти так намучився вже, і ми всі так хочемо, щоб ти вже жив без болю!» – йдеться у дописі.

ivakhniuk2

Олег Івахнюк 17 липня 2014 року в складі батальйону «Донбас» разом із побратимами брав участь у боях біля міста Попасна Луганської області. Олег отримав поранення трьома кулями в ліву ногу, переніс кільканадцять операцій. Має вогнепальне наскрізне й сліпе кульове та осколкове поранення медіальної поверхні частини лівого стегна, перелом лівої стегнової кістки. Загалом Олег Івахнюк переніс кілька десятків операцій.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.