Український режисер з Голлівуду зняв фільм про війну в Україні

ato1

Український режисер і оператор 33-річний Ігор Косенко зняв документальний фільм під назвою “Остання плівка” про війну в Сході України. Чоловік п’ять років живе і працює в Голлівуді.

Героєм фільму став молодий хлопець із Вінниці – Артем. За сюжетом він народився в Росії, але прийняв рішення піти добровольцем в українську армію.

“Тема фільму це – останні три тижні у Вінниці і як це бачать його дівчина, його знайомі, його кращий друг, батько, мати”, – розповідає Ігор Косенко.

В короткометражці є ще й інший персонаж – дід Анатолій на прізвище Мєдвєдєв. Обох чоловіків Ігор Косенко зустрів під час зйомок у попередньому фільмі про ядерне роззброєння.

На зйомки “Останньої плівки” команда витратила близько сімдесяти тисяч доларів власних грошей. Коротку версію “Останньої плівки” підтримали в Німеччині. Стрічку також покажуть на цьогорічному Гамбурзькому міжнародному кінофестивалі короткометражних фільмів.

Чоловік родом із Кіровоградщини. З України переїхав до Іспанії, де вивчився на бухгалтера. Певний час жив і працював режисером у Франції. Потрапити в Лос-Анджелес мріяв з дитинства.

“Пам’ятаю, нас в школі в Радянському Союзі змушували сидіти рівно, піднімати руку, щоб задати питання. Тож коли я вперше побачив американські фільми, де діти робили що хотіли й пили Кока-Колу… це був настільки інакший світ! Він мене дуже зацікавив і я почав дивитися ще більше фільмів”, – розповідає Ігор Косенко.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.