У США заарештували жінку, яка намагалася продати в Росію ноутбук голови Конґресу

Райлі Джун ВільямсРайлі Джун Вільямс

Федеральна влада США заарештувала Райлі Джун Вільямс з Пенсільванії, обвинувачену в крадіжці портативного комп’ютера або жорсткого диска з офісу спікера Палати представників США Ненсі Пелосі під час штурму Капітолія прихильниками президента Дональда Трампа.

Як повідомляє Reuters, Вільямс, якій було пред’явлено звинувачення в незаконному проникненні до будівлі Капітолія і хуліганстві, була заарештована в понеділок.

Представники  ФБР заявили  на судовому засіданні, що Вільямс була помічена на відео, коли вона брала “портативний комп’ютер або жорсткий диск” з офісу Пелосі. На цю мить триває  розслідування, чи намагалася вона продати пристрій російській розвідці.

У свідченнях, поданих до Окружного суду США по округу Колумбія, йдеться, що ФБР отримало наведення від особи, яка сказала, що вона є колишнім романтичним партнером Вільямс.

Інформатор повідомив, що вона “мала намір скерувати  комп’ютерний пристрій другу з Росії, який потім планував продати пристрій службі зовнішньої розвідки РФ”.

Передача комп’ютерного пристрою до Росії  не відбулася з невідомих причин, і Вільямс все ще має комп’ютерний пристрій або знищила його.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.