У США розкрили розкрадання медичного бюджету на $1,3 млрд

capitol3

Мін’юст США відзвітував про завершення масштабної операції з розкриття шахрайських схем в системі охорони здоров’я. В результаті 412 фігурантам пред’явили звинувачення в шахрайстві на загальну суму близько 1,3 мільярда доларів. Це більше, ніж вивів з України януковицький Мінздох Клименко.

Звинувачення були пред’явлені більш ніж в 20 різних штатах, у справі проходять 115 лікарів, а також медсестри та інші категорії медпрацівників. Близько 300 фахівців вже відсторонені від роботи, заявив генпрокурор Джефф Сешнс.

За словами прокурора, обвинувачені лікарі виписували рецепти на непотрібні пацієнтам лікарські препарати за завищеними цінами. Далі вони отримували компенсацію за ці препарати за різними програмами медичного страхування: Medicare, Medicaid і TRICARE.

У прес-релізі Мін’юсту особливо наголошується, що деякі лікарі виписували рецепти на опіоїдні знеболювальні. Виконуючий обов’язки директора ФБР Андрю Маккейб розповів, що деякі лікарі за місяць самостійно виписували стільки ж рецептів, скільки цілі лікарні.

Том Прайс назвав шахрайство “образою для всіх американців”, які покладаються на національні програми охорони здоров’я.

“Насправді це тільки початок. Ми будемо продовжувати шукати, заарештовувати і засуджувати шахраїв і торговців наркотиками, ким би вони не були і де б не перебували”, – резюмував прокурор Сешнс.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.