У Львові вшанували пам’ять Ольги Басараб

Понад півтори сотні жителів Львівщини прийшли у 90-ті роковини з дня смерті Ольги Басараб до її могили на Янівському кладовищі у Львові. Серед присутніх були керівники громадських та молодіжних організацій, представники обласної та міської влади.

Розпочалися заходи зі спільної молитви та проведення чину панахиди. Після цього представники депутатського корпусу, виконавчої влади міста та області, громадські діячі та молодь поклали квіти до могили Ольги Басараб.

Далі відбулося віче, яке розпочав депутат Львівської обласної ради Андрій Корнат. У своєму виступі він, зокрема, зазначив: “Ольга Басараб для всіх нас є символом нескореності. На її прикладі ми виховуємо нашу молодь. Жінки завжди були на вістрі боротьби за Україну. Їх немало полягло в цій боротьбі. Сьогодні українське жіноцтво теж в перших рядах борців. Вони поряд з нами на Майдані, вони поряд з нами на Грушевського”.

Завершуючи виступ, Андрій Корнат наголосив, що чимало славних синів та дочок українського народу віддали своє життя за Українську державність, але і сьогодні в незалежній державі гинуть люди за Україну. Вшановуючи Ольгу Басараб, присутні також вшанували і сучасних борців, які полягли у боротьбі за Україну.

12.02.2014 басараб 1

12.02.2014 басараб 2

Опубліковано Новини.