Трамп оголосив бойкот Coca-Cola. Трампісти підтримують

trump4

45-й президент США Дональд Трамп закликав своїх прихильників бойкотувати продукцію компанії Coca-Cola після того, як її глава засудив ухвалені республіканцями зміни до виборчого законодавства штату Джорджія.

Про це повідомляє Newsweek.

Заява експрезидента США прозвучала після того, як гендиректор Coca-Cola Джеймс Квінсі заявив, що його компанія «розчарована результатами голосування за зміни до виборчих законів Джорджії».

У відповідь на це Трамп закликав своїх прихильників бойкотувати компанії та організації, які публічно засудили рішення контрольованого Республіканською партією законодавчого органу штату Джорджія щодо змін у виборче законодавство.

Серед них також авіаперевізник Delta та професійна бейсбольна ліга США MLB.

Як пише видання, позиція Coca-Cola викликала масову реакцію прихильників Трампа, які оголосили в соціальних мережах, що будуть слідувати його прикладу і бойкотувати компанію.

Після цього Coca-Cola назвали «Wokea-Cola», а деякі користувачі написали, що на знак бойкоту тепер куплятимуть Pepsi.

Як відомо, у Джорджії прийняли новий виборчий закон, згідно з яким виборці повинні пред’являти посвідчення з фотографією, щоб голосувати поштою.

Президент США Джо Байден засудив новий виборчий закон штату. Але “фе” – це все, що він може сказати. У США – федеральний устрій.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.