США обговорили ситуацію в Україні з партнерами по НАТО

ua-nato

Виконувачка обов’язків заступника секретаря оборони США з політичних питань Аманда Дорі, а також представники Канади, Литви, Польщі та Великої Британії обговорили ситуацію в Україні.

Про це йдеться у заяві на сайті Пентагону.

Лідери підтвердили свою непохитну підтримку суверенітету України, її територіальної цілісності і євроатлантичних прагнень і висловили стурбованість зростанням російської військової активності в регіоні”, – йдеться в повідомленні.

У ньому також зазначається, що “дестабілізаційні дії Росії підривають деескалацію напруженості, досягнуту завдяки угоді за посередництва ОБСЄ від 27 липня 2020 року”.

Учасники зустрічі “підтвердили свою прихильність забезпеченню підготовки та підтримки для нарощування потенціалу збройних сил України, спрямованого на збереження територіальної цілісності і подальшого прогресу в напрямі оперативної сумісності з НАТО”, зазначила пресслужба Пентагону.

Останніми днями у США, державах ЄС та в інших країнах світу неодноразово висловлювали занепокоєння щодо пересування російських військ поблизу кордону з Україною, а також через загострення бойових дій на Донбасі.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.