Скаліченого бійця бригади «Холодний Яр» ставлять у стрій на Флориді

70770248_1099359396927516_6990960890954645504_n

У місті Орландо штат Флорида США проходить протезування і реабілітацію боєць Сандро Картвелішвілі.
Чоловік родом із Тбілісі. Йому вже доводилось зіштовхуватись із агресією окупантів, коли Росія цинічно напала на рідну для нього країну – Грузію. Тоді Сандро став на захист своєї Батьківщини. Він не зміг лишатись осторонь і тоді, коли ворог, який нещадно паплюжив його землю, прийшов із війною й в Україну.

Із 2015 року він проходив службу в 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр». Як згадають його побратими, Сандро – справжній воїн і професіонал, завжди першим рвався у бій й безстрашно виконував усі поставлені перед ним завдання. Одного дня його життя назавжди змінилося. Так, у червні 2018 року під час бойового виходу військовий підірвався на міні. Стікаючи кров’ю, Сандро самотужки наклав собі джгут, викликав допомогу і, очікуючи евакуації, прикривав свій сектор оборони.

Наразі бійцем завдяки волонтерам фонду Revived Soldiers Ukraine опікуються кращі реабілітологи Флориди.
– Сандро надзвичайно добра і відкрита людина, завжди зустрічає всіх з усмішкою та притаманною грузинам гостинністю. Можу сказати, що протез буде люксовий і нашим героєм будуть займатися добре підготовлені професійні реабілітологи, які мають всі необхідні знання, досвід і обладнання, завдяки яким боєць швидко зможе повернутися до звичного життя, – запевняє президент фонду Revived Soldiers Ukraine Ірина Ващук.

Варто зазначити, що Сандро поставив собі за мету не просто повернутися до звичного життя, він планує, як тільки-но звикне до протезу і пройде реабілітацію, повернутися до лав українського війська, тому щоденно тренується і виконує всі настанови лікарів. Боєць впевнений, що вже незабаром повернеться на передову до побратимів. Адже у нього з ворогом свої рахунки.

93-тя ОМБр Холодний Яр

Опубліковано Новини.