Ще один поранений під Дебальцево боєць успішно пройшов лікування новими технологіями

Вдало пройшло лікування одного з «новачків» проекту «Біотех-реабілітація поранених» – пацієнта на імя Дмитро. Раді відзначити, що Дмитро готується до виписки вже у скорому часі — операції пройшли успішно, і відновлення Дмитра йде за планом. Наступний контрольний огляд призначено за півтора місяці, цей час хлопець проведе у колі родини. Усі гроші на лікування, а це близько вісімдесяти тисяч гривень, зібрали волонтери «Peoples Project» за рахунок народних пожертв. Що стало своєрідним подарунком — рахунки оплатили у 26-й день народження Дмитра, саме коли він прибув до клініки ilaya, аби розпочати лікування.

Дмитро_html_847daf8a

Перший день в клініці, День народження; день, коли зібрали повну суму на лікування

Нещодавно Дмитрові виконали складну пластичну операцію з переміщення шкірного клаптя у зону ураження в підколінній ямці. Саме поранення хлопець отримав майже два роки тому, у бою під Дебальцевим. Основну рану Дмитра залікували ще у державних шпиталях, та уражена шкіра на місці поранення почала рватися від найменших навантажень.
Дмитро_html_a7d2ea0

Ось так виглядала рана Дмитра, яку і закрили шкірним клаптем

Ані медикаментозне лікування, ні терапевтичні процедури не дали позитивного результату, тому, за порадою та відгуками іншого пацієнта «Біотеху», Дмитро звернувся до висококласних фахівців клініки ilaya. Оскільки ця ділянка шкіри зазнає значних навантажень від будь-яких активних рухів та і просто під час ходи, крім того, зазнала значних змін під час загоєння, курс лікування було дещо скориговано, хлопцеві провели додаткову операцію. І це дало свій позитивний результат!

Дмитро_html_22e5f5f

Дмитро у палаті: за кілька днів до виписки

І ураження шкіри, і складні переломи з масштабними дефектами та практично відсутністю кісток, і страшні наслідки остеомієлітів, і інші тяжкі наслідки поранень наших захисників — усе це, завдяки вашим пожертвам та майстерності лікарів клініки ilaya, лікують у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених». На жаль, без участі держави, але ж ми її змінимо, чи не так? На таку, яка не шкодуватиме коштів на повернення здоров’я Дмитрові і його побратимам!

Опубліковано Новини.