Рух Опору Капітуляції кличе на 20 лютого під Офіс Президента

rok4

Рух Опору Капітуляції закликає прийти на акцію «Зеленський, отямся! Росія – ворог!».

Акція запланована на 20 лютого на 20:00, одразу після завершення вшанувань за полеглими на Майдані: https://www.facebook.com/events/916677192083247/

Організатори відзначають, що «розстріл Небесної Сотні було здійснено за наказом російської агентури на Банковій та її кремлівських кураторів.

Небесна сотня – це перші жертви війни, яка триває вже 6 років.

Паралельно з розстрілами на Майдані Росія розпочала гібридне захоплення територій на Півдні та Сході України, передусім – в Криму.

Замість того, щоб належним чином продовжити справу, за яку загинула Небесна Сотня, влада стала на шлях капітуляції перед агресором. Кадрові призначення, заяви й дії влади недвозначно дають зрозуміти, що команді Президента потрібен «мир за будь яку ціну»:

– Призначення Єрмака Главою Офісу Президента;

– Заяви про подачу води в Крим;

– Звільнення від відповідальності «беркутів» (2-є вже повернулися до Києва з однією метою – продовжити підривну діяльність на догоду РФ);

– Відведення ЗСУ з українських населених пунктів на Донбасі;

– Призначення Бабікова заступником слідчого органу (ДБР), що відповідає в тому числі за розслідування розстрілів на Майдані.

Зеленскький розповідає, що особисто побачив у очах Путіна бажання завершити війну. Таке неадекватне сприйняття реальності становить загрозу суспільству і державі.

Росія – наш історичний ворог!

Пора розбити «рожеві окуляри» фальшивого пацифізму, які, очевидно, прикривають зраду та капітуляцію!».

Деталі та вимоги акції організатори повідомлять згодом.

Опубліковано Новини.