Росіяни повідомили подробиці вбивства винуватця смерті Юрія Вербицького

Юрій Вербицький був викрадений під час Майдану з лікарні “Оплотом”. І от вчора засновника Оплоту Жиліна вбили у підмосковному кабаку.

Вбивство було наперед спланованим і відбулось в ресторані “Ветерок” в елітному селищі Горки-2 в Підмосков’ї. За словами джерел в московських каральних органах, покази очевидців дозволили відновити приблизну картину того, що відбулося в стінах закладу ввечері в понеділок.

Як відзначають всі свідки, кілер знав, де сяде Жилін, і розташувався за сусіднім столиком, звідки стежив за своїми жертвами. При цьому сам вбивця, за словами дівчини-хостес, прийшов в заклад хвилин за двадцять до потерпілих.

Підозрюваний замовив собі каву. Однак один з очевидців відразу зазначив, що відвідувач не став роздягатися, залишившись в плащі, і навіть не зняв в приміщенні капелюх. Крім того, на його обличчі були окуляри без діоптрій і вуса, які виглядали неприродно і були схожі на накладні.

Далі події розвивалися наступним чином.

Двоє чоловіків з’явилися в кафе і зайняли столик неподалік від свого вбивці. Несподівано він схопився з-за столика і підійшов до Жиліна швидким кроком.

– Він зробив не менше 4-5 пострілів. Жиліну кулі потрапили в голову і груди. Від отриманих поранень він помер на місці, – розповідає джерело.

Відразу ж після цього бойовик відкрив вогонь по другому чоловікові, який, за словами свідків, наче намагався загородити собою Жиліна. Він отримав дві кулі в спину і одну в щелепу. Чоловік серйозно постраждав, але буде жити. Йому надають усю необхідну медичну допомогу.

Відразу після замаху кілер кинувся в бік розташованої поблизу ковзанки. Потім його сліди обриваються. Однак відомо, що були оголошені в розшук два автомобілі, на яких він міг виїхати з місця злочину.

Джерело

636c645b8977c5d5ef2d887dcfd20e33__1440x

Опубліковано Новини.