Репортаж з Авдіївської промзони (+фото)

Всі ми здригалися від новин двотижневої давнини, коли Авдіївку засипали більш ніж двома сотнями снарядів 152 калібру, майже 70-ми снарядами 82 калібру, не говорячи вже про стрілкову зброю. І все це за одну добу! Сьогодні ми радіємо, що такі масивні обстріли позаду, але не можемо навіть марити миром. Адже війна не зупиняється ні на хвилину і наші захисники переживають нелегкі часи під постійними атаками ворога.
Сьогодні ми отримали чергове “підтвердження” виконання Мінських домовленостей. Ви можете власноочпобачити яке воно, перемир’я. Це Авдіївка, промзона, фото зроблені цього тижня. Командування підрозділу, що захищає зараз нашу країну на цій позиції, поділилось з нами цими фото. Насправді нічого дивного і незвичного для військових і місцевих жителів не відбулось останнім часом. Цей фоторепортаж дуже характерно відображує буденність прифронтового життя
1
Наші хлопці стоять не на життя, на смерть на фронті. Війна стала їх свідомим вибором. Вони не жаліються і нічого не просять. Вони захищають нашу землю і нас з вами від ворога. Коли їх направляють в найгарячіші точки та довіряють їм найважчі завдання, вони мовчки виконують його зі стрілецькою зброєю і тими приладами, що ми передаємо на фронт (тепловізори, тепловізійні приціли, коліматорні приціли, приціли нічного бачення, радиостанції і багато іншого).
2
Все це купуємо й відправляємо на фронт ми тільки завдяки вашій підтримці проекту People’s Project. Нещодавно ми привезли дистанційний бойовий модуль “Шабля” http://www.peoplesproject.com/bojovij-modul-shablya/ в Авдіївську промзону. Турель  надала можливість прикривати значну територію нашіх позицій. Але ворог, котрий не може продвинутись через зону контролю “Шаблі”, почав “сипати” більш важкою зброєю, з більш віддаленої відстані. Ось що прилетіло вчора:
3
Зараз захисникам Авдіївки вдається побачити групу диверсантів здалеку завдяки оптиці, що ми поставили за проектом “Оперативне реагування” http://www.peoplesproject.com/operativne-reaguvannya/. Жертв в Авдіївці за останні дві доби з нашого боку не було. Звісно, якщо не вважати за втрати – чергову будівлю, з якої наші військові тримали оборону.
4
Проте скільки наші захисники ще зможуть тримати позиції залежить від нас. Щойно ми закриваємо потребу в одній позиції, як з’являється інша. Тому нам треба вдосконалювати підрозділи розвідки, тим самим зберігати життя нашім бійцям. Нажаль, наша держава цим особливо не переймається, але ми щиро вдячні тиловим службам за нещодавну організацію доставки ще двох бліндажів http://www.peoplesproject.com/blindage/ в Авдіївку. Тепер хлопцям не доведеться тримати оборону в таких будівлях, прошитих снарядами:
5
Тож, знову ми беремось за справу й починаємо давати гідну відповідь сєпарським атакам.
6
Працюємо! Зараз особливої підтримки потребує проект “Оперативне реагування” http://www.peoplesproject.com/operativne-reaguvannya/, за яким ми швидко й мобільно купуємо і передаємо ті позиції, котрі треба “тут і зараз”.
Опубліковано Новини.