Провід СКУ обговорив головні напрямки співпраці з Президентом України

Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня 2019 р., провід Світового Конґресу Українців (СКУ) зустрівся із Президентом України Володимиром Зеленським для обговорення подальшої співпраці щодо відстоювання інтересів України у світі та розбудови ефективних зв’язків діаспори з Україною.

ze&grodПрезидент України Володимир Зеленський та Президент СКУ Павло Ґрод

ze&futeyПрезидент України В. Зеленський та Віце-президент СКУ і Президент Українського Конґресового Комітету Америки Андрій Футей

На зустрічі було узгоджено головні напрямки та наступні кроки щодо підтримки України на міжнародному рівні, забезпечення економічного розвитку та зростання іноземних інвестицій, як також суттєвого вдосконалення законодавства України щодо посилення культурних, соціальних і політичних прав закордонних українців та сприяння поверненню їх в Україну. Сторони домовились про спільні дії стосовно реалізації євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України, укріплення міжнародної коаліції у протидії російській агресії, продовження реформ в Україні, утвердження позитивного образу України у світі, захисту та підтримки української мови в Україні та у світі, розширення міжнародного визнання Голодомору геноцидом українського народу.

«Світовий Конґрес Українців вдячний Президенту України Володимиру Зеленському за те, що приділяє багато уваги співпраці між діаспорою та Україною,та визнанню Голодомору геноцидом у світі. – заявив Президент СКУ Павло Ґрод, –  Ключові зусилля України у розвитку тісної співпраці з НАТО та ЄС, економічне, культурне та інформаційне утвердження України у світі, протидія безпековим ризикам для України, що включають можливість послаблення міжнародних санкцій та завершення будівництва газопроводу «Північний потік – 2» потребують всебічної підтримки СКУ на міжнародному рівні».

kosianДиректор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук та Віце-президент СКУ і Голова Комітету економічного розвитку та інвестицій України
Олена Кошарна

provid_SKUДелегація проводу СКУ

«Зараз важливий момент коли є нагода покращити стратегічне партнерство між Україною і Сполученими Штатами Америки, налагодити ефективний діалог між президентами двох країн» – відзначив Віце-президент СКУ та Президент Українського Конґресового Комітету Америки Андрій Футей.

Опубліковано Новини.