Презентація Результатів Міжнародної моніторингової місії уздовж лінії фронту

моніторингової місії

Попри інформацію про перемир’я, обстріли відбуваються щодня, і якщо ми не чуємо про них у ЗМІ – це не значить, що їх немає на лінії зіткнення.

Експерти з Чехії, Німеччини та Латвії разом з Восток SOS відвідали населені пункти вздовж всієї лінії фронту, де останнім часом інтенсифікувалися обстріли з боку російських проксі. Ідеться про Торецьк, Залізне, Нью-Йорк, Новоселівку-2, Мар’їнку Авдіївку, Опитне, Маріуполь, Новотроїцьке, Трьохізбенку, Золоте-4 та Золоте-3,Катеринівку, Верхньоторецьке, Станицю Луганську.

Збільшення кількості обстрілів та фактично щоденне порушення перемир’я з боку російських проксі відзначили, як місцеві жителі, з якими вдалося поспілкуватися у ході місії, так і самі її учасники.

Крім цього, учасники Міжнародного моніторингового візиту населених пунктів уздовж лінії розмежування відмітили зміну тактики бойовиків. Зібраними фактами та історіями постраждалих цивільних вони і поділяться під час пресконференції.

15 вересня о 10:00 у приміщенні Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 816) відбудеться пресконференція на тему: «Ескалація з боку Росії: попередні результати Міжнародної моніторингової місії уздовж лінії фронту» (Зала 1). 

Учасники та учасниці: 

1.Костянтин Рєуцький, виконавчий директор Восток SOS, учасник Міжнародної моніторингової місії (Україна)

2.Тім Бозе, правозахисник, експерт неурядової організації DRA, учасник Міжнародної моніторингової місії (Німеччина)

3.Давід Стулік, старший аналітик дослідницького центру «Європейські цінності», учасник Міжнародної моніторингової місії (Чехія)

4.Міхал Лебдуска, учасник Міжнародної моніторингової місії (Чехія)

5.Евія Дятковіча, учасниця Міжнародної моніторингової місії (Латвія)

6.Евген Васильєв, координатор моніторингового напрямку Восток SOS, учасник Міжнародної моніторингової місії (Україна)

Модераторка: Анастасія Горпінченко, комунікаційна менеджерка Восток SOS

Пряма трансляція заходу буде доступна на сайті та Youtube-каналі УКРІФНОРМ, а також на сторінках Восток SOS.

Опубліковано Новини.