Потрібна допомога потерпілому від тітушок під час Харківського Форуму Євромайданів!

kolotyj-Khar

Потерпілий на Сумський, 3 отримав важкі тілесні ушкодження.

Колотий Олег Валентинович, 1965 р.н. психолог, безпартійний, не перебуває в організаціях. З сином Володимиром 1990 р. н., захищав роботу Першого Всеукраїнського форуму Євромайданів на вулиці Сумській 3 в ” Книгарні Є” де працювала 7-ма група з модератором Сергієм Жаданом.

Під час роботи Форуму близько 20 тітушек напали на Книгарню “Є”, вийшовши з декількох авто. Намагаючись захистити людей Олег Колотий отримав перелом носа зі зміщенням і відшарування сітківки правого ока. Сина били ногами, але суттєвих пошкоджень немає.

Також тітушками була застосована шашка із сльозогінним газом. Після чого форумчани #Євромайдан почали поспішно залишати приміщення. У всіх присутніх значні опіки очей і дихальних шляхів.

Міліція їхала довго, диспетчер не хотіла приймати виклик в 17.07. Слідчий тисне на потерпілого, тому вся робота зі слідством тільки через адвокатів і в присутності журналістів.

ВІДЕОЗАПИС розповіді Олега про напад на нього: http://youtu.be/n3XEZvad1rk

Контакти для допомоги потерпілому:
0507520452 Наталя – дружина
0509797542 Володимир – син

Також важливо, щоб цей випадок отримав належний міжнародний розголос, як приклад ставлення діючої української влади до своїх громадян.

Джерело:

Опубліковано Новини.