Потребує термінового лікування поранений у Пісках доброволець батальйону ОУН

Потребує термінового лікування поранений у Пісках доброволець батальйону ОУН, Олег Д., 37 років. Наслідки осколкового поранення правої руки. Вартість лікування складає 77 269 гривень.
Відновлення руки можливе лише за допомогою унікальних біотехнологій http://www.peoplesproject.com/biotech/.  Оскільки держава, через низку законодавчих та інших обмежень, не підтримує біотехнології у лікуванні, солдат може сподіватися лише на Народ України.
Кошти збирають волонтери через платформу People’s Project http://www.peoplesproject.com/. Закликаємо всіх, хто має можливість, допомогти пораненому солдату уникнути інвалідності. А також поширити це в соцмережах.
Oleg_war
Про ефективність методики, яку мають лише кілька клінік у світі, говорять факти – сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця українськими біотехнологами http://www.peoplesproject.com/reports/likari-vikonali-zavershalni-proceduri-likuvannya-dobrovolcya-oun-igorya/ . А нещодавно лікарі відростили нову кістку пораненому бійцю батальйону “Донбас” http://www.peoplesproject.com/reports/dobrovolcu_donbassu_vurostulu_14cm_kistku/ .
У випадку Олега звичайна медицина провела артроскопію з встановленням анкерів, що зняло сильний біль, але призвело до обмеження рухомості та функцій руки. При спробах рухати рукою як до травми, біль залишився, трапляються вивихи.
Oleg_arm
Детальніше про пораненого:
З серпня 2014 Олег воював в добровольчому батальйоні ОУН. Під час мінометного обстрілу в с. Піски Донецької області 11 жовтня 2014, на свій день народження, отримав осколкові поранення спини та правої руки. За свої заслуги при обороні Донецького аеропорту нагороджений почесним Орденом «Народний Герой України». Це недержавна нагорода, що вручається войнам АТО, волонтерам та медикам.
Top-blog1
Осколки із спини бійцю видалили на наступний день в Красноармійську. Рука була травмована, але працювала без змін, тому Олег повернувся до бою. Але з часом рука стала боліти і чим дальше, тим дужче. Олег місяць пив знеболюючі та продовжував воювати. Коли біль став нестерпним, його направили лікувати руку. 24.12.2015 йому зробили артроскопію, та встановили анкери. Але операція не допомогла відновити руку.
Олег живе у смт. Смоліно, що на Кіровоградщині. В АТО пішов добровольцем у серпні 2014 р. в рядах добровольчого батальйону ОУН. Потім продовжував воювати в 25 ОПДБр в роті розвідки. До війни працював шахтарем, майстром по дереву, також працював в дирекції фестивалю “Червона рута”.
Має чудове хобі – складає вірші та почав писати казки для дітлахів.
Необхідне лікування:
реконструктивно-відновлювальне лікування плечового суглобу.
Деталізація витрат на діагностику та лікування:
1. Обстеження протягом лікування (терапія, ортопедія, біострахування) – 4 260 грн
2. Реконструктивно-відновлювальне лікування в стаціонарі (зі знижкою 40%) – 69 864 грн
3. Анестезія (зі знижкою 15%) – 3 145 грн
Вартість лікування зі знижкою медичного центру 38%: 77 269 грн.
Опубліковано Новини.