Поклін Українській Нації з нагоди 29-ої Річниці Проголошення Відновлення Незалежности України

oo4su-header

Шановні Українці на Рідних Землях і розкидані по земській кулі! Головна Управа Організації Оборони Чотирьох Свобід України в США щиро вітає Вас з Днем Незалежности України!

З почуттям глибокого патріотизму, любові до рідного краю і нації, та прагненням до єдності, складаємо цей наш поклін Українській Нації з нагоди 29-ої Річниці Проголошення Відновлення Незалежности України. Беручи до уваги нелегкий шлях до сьогоднішнього дня, ми стверджуємо, що Українська Нація здала свій іспит здобути Українську Державу і зберегти свою історію, культурну спадщину, мову і духовність.

ua-flag&TridentПроголошення незалежности стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь найкращих синів і дочок України, які здобули Державну Самостійність у тяжких боротьбах з різними ворогами. Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися різними способами за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

У всі часи існування Української Держави, Україна зазнавала багато ворожих нападів і зазіхань. Біля витоків і на сторожі державности стояли великі мужі Української нації – Микола Міхновський, В’ячеслав Липинський, Дмитро Донцов, Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич. Поруч із ними – тисячі українських патріотів, героїв, знаних і невідомих, які поклали життя за Вітчизну.

І тому нам не однаково чи буде Україна українською чи ні, чи будуть українці говорити українською мовою чи ні. Безліч поколінь українських патріотів віддали своє життя за те, щоби Україна була вільною, незалежною, суверенною українською державою.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальности перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, тому що щераз проливається українська кров і наша нація знову потерпає від збройної агресії Росії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного, самостійного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій, демократичній європейській державі. Зокрема, сьогодні віддаємо найглибшу шану Збройним Силам України та старшинам і рядовим воякам, які мужньо захищають тимчасово анексований Московією Крим і частину Донбасу.

Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу. Боляче про це говорити у святкові дні, але за неї Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя. Та нехай наші вороги знають, що націю, яка так дорого платить за свою Незалежність, – неможливо здолати.

У цей святковий день, ми закликаємо Президента і Уряд України недозволити російському реваншеві, надати українським воякам у війні проти російського кровожадного ворога всі ресурси до перемоги, зберегти українську мову як державну мову України, і піднести Україну до найвищого рівня у спільноті незалежних, демократичних держав світу.

Тож нехай це святкове привітання лине, насамперед, до ветеранів визвольної боротьби різних часів, до сьогоднішніх захисників Нації, які боронять Батьківщину на Сході нашої держави. До їхніх рідних і близьких. Хай кріпне віра у неминучу перемогу над однією з останніх імперій зла на планеті – нелюдської і кровожадної Росії.

Наша держава і нація гідні кращого майбутнього і чільного місця у когорті провідних незалежних держав.

Бажаємо Українській Нації миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя, вагомих успіхів у всіх починаннях, нових здобутків в ім’я нашої держави та її майбутнього!

З Днем Незалежности вітаємо тебе, Україно, і Твоїх синів і дочок! І усіх українців, сущих на рідних землях та розкиданих по всьому світу!

«Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці»! Бо з нами Бог! Бо за нами Правда!

Слава Українській Державі! Слава Нації! Слава Україні!

За ГУ ООЧСУ:

Микола Грицковян, голова

Ігор Длябога, секретар

Опубліковано Головне, Новини.