Нові технології дарують повноцінне життя інвалідам АТО

Top3

Вилікуваний боєць 30 ОМБр Віктор http://www.peoplesproject.com/viktor-36-rokiv-vartist-likuvannya-183-880-grn/ пройшов контрольний огляд. Майже два роки минуло після основної операції на розтрощеній п’ятці. У листопаді 2014 йому ввели підготовлений у біолабораторії ilaya клітинно-тканинний матеріал. Всі витрати на лікування Віктора сплатив People’s Project  http://www.peoplesproject.com завдяки благодійним пожертвам, зібраним у рамках проекту “Біотех-реабілітація поранених”.
Рентгенівський знімок продемонстрував повноцінну кісткову тканину, що сформувалася у місці колишнього дефекту. Сам боєць живе повноцінним життям, працює по господарству та не відчуває обмежень, адже стопа виконує всі вільні рухи.
X-Ray
Віктор був прийнятий до проекту «Біотех-реабілітація поранених» з дефектом правої п’яткової кістки та заднього відростку таранної кістки зі зміщенням уламків. П’яткова кістка бійця була повністю роздроблена. У таких випадках відновлення кістки та функції стопи власними силами організму неможливе, що загрожує втратою функцій ноги та, як наслідок, викривленням хребта. Лікуваня Віктора на проекті розпочалося 10 жовтня 2014 року, коли лікарі провели підготовчу резекцію з видаленням осколків та забір клітинного матеріалу.
MVX
Після підготовки матеріалу Віктору зробили основну операцію, а згодом операцію з корекції нарощеної ділянки кістки та видалення гвинта. Крім того, за допомогою апарату зовнішньої фіксації, лікарі вивели стопу у фізіологічне положення. Завдяки цим процедурам, боєць тепер може вільно ходити та не потребує ані палиці, ані будь-якої іншої допоміжної опори.
24
Віктор постраждав під час масованого обстрілу позицій українських військових зі стрілецької зброї, гармат, гранатометів та мінометів ворога. Обороняючи блокпост, військовий отримав поранення обох ніг та мав всі шанси провести на милицях все своє життя. На щастя, в Україні існують унікальні технології, здатні допомогти таким пораненим, як Віктор. Не дивлячись на значний скепсис, з яким доводиться стикатися, лікарі клініки ilaya вже більше двох років ставлять на ноги поранених в АТО військових.
Сучасні біотехнології творять справжні дива. Раніше People’s Project повідомляв про сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця  http://www.peoplesproject.com/reports/likari-vikonali-zavershalni-proceduri-likuvannya-dobrovolcya-oun-igorya/. А нещодавно лікарі відростили нову кістку пораненому бійцю батальйона “Донбас” http://www.peoplesproject.com/reports/dobrovolcu_donbassu_vurostulu_14cm_kistku/.

Опубліковано Новини.