Ні – відведенню наших військ!

73311889_442721563264619_7179698409824059392_n

В День Захисника України мешканці прифронтової зони, переселенці, учасники війни з Росією за підтримки Руху Опору Капітуляції прийшли до Офісу Президента України з вимогою не допустити відведення українських військ з Золотого, Петрівського та інших прифронтових населених пунктів, які контролюють Збройні Сили України.

«Не було жодного випадку, коли б росіяни виконали свою частину угод. Ми завжди припиняли вогонь чи відводили війська в односторонньому порядку. Натомість росіяни завжди займали залишені нами позиції. Не може бути й мови про відведення ЗСУ, поки всі мілітарні з’єднання РФ не залишать територію України і ми не візьмемо під контроль державний кордон», – відзначає співкоординатор Руху Опору Капітуляції, ветеран російсько-української війни Павло Білоус «Кабул».

Учасники акції спорудили біля Офісу Президента символічну стіну з 134-х цеглин – в ній кожна цеглина символізує населений пункт вздовж лінії розмежування, який влада може залишити на поталу окупантам, якщо буде домовлено про «розведення військ» по всій лінії фронту.

РОК

Опубліковано Новини.