“Народний проект” шукає способів лікування захисника ДАП

In-31

Потрібна допомога бійцю: Роман С., 35 років. Вартість лікування 151 489 грн

In-21

Травмований під час захисту Донецького Аеропорту. Наслідки закритої хребетно-спинномозкової травми, що призвела до втрати функцій нижніх кінцівок. Вартість лікування 151 489 гривень.
In-4
Поранений:
Роман С., 35 років, боєць 93 ОМБр, травмований біля Донецького аеропорту.
In-11
Травма:
Наслідки закритої хребетно-спинномозкової травми, виражений парез лівої ступні, парез правої ступні.
За півтора роки з часу поранення функції ніг не відновилися. Роман пройшов лікування різними методами, але через їхню неефективність бійцю загрожує інвалідність. Клітинна терапія допоможе Роману швидше відновити нервову тканину та повернути можливість вільно ходити.
Top-blog
Детальніше про пораненого:
Роман доброволец 93 ОМБр. Виконував бойові завдання на Донецькому летовищі (позиція – Радіолокаційна станція), де регулярно перебувало близько 15 людей (бійці 93 ОМБр, 80 ОАЕМБр, 79 ОАЕМБр, 3 полку спецназу, батальйонів ОУН і «Дніпро1», а також ДУК «Правий сектор»). Туди ж постійно доставляли поранених із терміналу аеропорту, який був підконтрольний силам АТО.
Травму отримав внаслідок вибуху у січні 2015 року, під час масового штурму аеропорту. Від танкового пострілу ударною хвилею військового відкинуло на кілька метрів. Романа сильно вдарило о бетонну перегородку, від чого був пошкоджений хребет та частково втрачені функції обох нижніх кінцівок. Необхідної медичної допомоги одразу після травми бійцю не надали через відсутність зовнішніх ознак травми.
Потім Роман проходив лікування та реабілітацію у приватних медичних закладах Львова та Трускавця. Але досі не може повернутися до повноцінного життя – відчуває сильну слабкість у стопах, що не дозволяє йому вільно пересуватися.
Роман добровільно приєднався до АТО під час 2-ї хвилі мобілізації та одразу увійшов до складу 93 ОМБр. У зоні АТО перебував із 13.07.2014 до 16.05.2015, пройшов свій бойовий шлях від Красноармійська до стін Донецького аеропорту, звільняв населені пункти: Первомайське, Авдіївка, Піски.
До війни Роман займався проектуванням і будівництвом. Брав участь у побудові таких об’єктів як стадіон «Донбас-Арена» та НСК «Олімпійський». Зараз на одужання героя чекають дружина Ірина, батьки та сестра.
Необхідне лікування:
відновлення нервової тканини за допомогою клітинних технологій.
Деталізація витрат на діагностику та лікування:
1. Інфекційний скринінг – 2 200 грн.
2. Забір клітинного матеріалу (ліпоаспірат та punch-біопсія), введення клітинного матеріалу (зі знижкою 40%) – 24 789 грн
3. МСК з жирової тканини алогенні, 40 млн (зі знижкою 50%) – 20 000 грн.
4. МСК з жирової тканини аутологічні, 100 млн (зі знижкою 50%) – 69 500 грн.
5. МСК нейротрофічні аутологічні, 40 млн (зі знижкою 50%) – 35 000 грн.
Вартість лікування зі знижкою медичного центру 48%: 151 489 грн.
Опубліковано Новини.