Капелан-настоятель Гарнізонного храму у Львові обраний єпископом УГКЦ

stepanSus

Формальності завершені – Папа погодився з вибором греко-католицьких єпископів.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У п’ятницю, 15 листопада 2019 р., у Ватикані повідомлено про те, що Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, отримавши попередню згоду від Папи, здійснив канонічне обрання отця Степана Суса, священика Львівської архиєпархії УГКЦ, єпископом Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа. Йому надано титулярний осідок Зіґріса.

sus&PopeПапа і о. Степан Сус під час прощі українських військовиків до Риму. Міє ними – єпископ Сокальський і Жовківський Михайло Колтун, який дотепер був відповідальним за роботу з капеланами в УГКЦ

Біографічна довідка

Владика-номінат Степан Сус народився 7 жовтня 1981 року у Львові. Після навчання у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа, 2005 року отримав дияконські свячення а 30 червня 2006 – пресвітерські. Здійснював капеланське служіння при Львівській академії сухопутних військ та при інших навчальних закладах Львова. Від 2008 до 2012 року був відповідальним за душпастирство військовослужбовців у Львівській архиєпархії УГКЦ. Від 2012 року призначений Синкелом Львівської архиєпархії в справах військовослужбовців, студентів і сиріт, а також парохом гарнізонного храму святих Петра і Павла у Львові.

Опубліковано Новини.