Доброволець Айдару ледь не вмер під Лутугиним. Історія життя і лікування

олег1

Відмінні новини! Бійцю “Айдару” Олегу зняли апарат після отримання перших результатів відновлення стегна. Результати лікування героя сучасним методом біотех-реабілітації http://www.peoplesproject.com/reports/stegno-dobrovolcya-ajdaru-olega-aktivno-zroshhuyetsya/ дійсно вражають. Крім того, інший контрольний знімок, зроблений через рік після основної операції на плечовій кістці, підтвердив повне відновлення кістки.

олег2

Поранений під м. Лутугине, доброволець батальйону «Айдар».

Приймав учать в визволенні Новоайдару і затриманні 14 сепаратистів під час виборів Президента 25 травня, разом з побратимами визволяв м. Щастя, брав блок-пост перед «Металістом» та інші стратегічно важливі об’єкти. Також серед його заслуг – взяття в полон 18 членів спецпідрозділу «Дон» та виведення з оточення багатьох українських солдат.

До війни Олег мешкав у рідному Івано-Франківську та вчився на історичному факультеті Прикарпатського університету. Але, через нестачу коштів на навчання, ще у 2012 році пішов в армію за контрактом – служив у морській піхоті.

Варто зазначити, що Олег приймав активну участь у Революції Гідності. До Євромайдану він приєднався ще 18 листопада минулого року, коли вступив до 18-ї сотні. В драматичні лютневі дні разом з друзями, перебравшись у міліцейську форму, вигадав дотепний маневр і відібрав в міліції два водомети, які потім привіз на Майдан.

Командир одного з підрозділів батальйону «Айдар», в/ч В0624, який отримав численні осколкові поранення ще 27 липня. Тоді, під час військової операції неподалік м. Лутугине (Луганська область), позиції українських військ зазнали танкового удару. З десяти побратимів в живих залишився один Олег – лише завдяки тому, що один з бойових друзів, 19-річний Михайло, прикрив його собою.

олег3

В Олега потрапило 19 осколків, він отримав травми ноги (втрата м’язів) та руки (втрата м’язів, ураження нерва). Важко поранений боєць ще довго лежав серед загиблих друзів. Велика втрата крові загрожувала його життю, проте Олегу пощастило дотягнутися до рації та повідомити про своє місце знаходження.

На борту вертольота, що забрав Олега з поля бою, хлопця двічі повертали до життя за допомогою дефібрилятора. Потім до стабілізації стану Олег перебував у Харкові, а згодом його переправили літаком в київський госпіталь.

Герой згадує, як після семи днів реанімації він прийшов у свідомість та зателефонував своїй дівчині Мар’янці, а наступного дня, коли вона прилетіла, зробив їй пропозицію.

олег4

Дефект правого плеча до 12 см, незрощений перелом верхньої третини правого стегна з дефектом до 4 см. Гроші на лікування зібрали волонтери Народного Проекту http://www.peoplesproject.com. Олег – один з найважчих пацієнтів проекту.

Олег прийшов до проекту “Біотех-реабілітація поранених” http://www.peoplesproject.com/reports/stegno-dobrovolcya-ajdaru-olega-aktivno-zroshhuyetsya/ після 6 місяців лікування травм кісток у державних медичних установах. За цей час ніяких відновних процесів у кістках руки та ноги не спостерігалося, адже ці ушкодження неможливо вилікувати традиційними методами. Тепер же маємо результат!

Подробиці лікування та рахунки для пожертв тут: http://www.peoplesproject.com/reports/stegno-dobrovolcya-ajdaru-olega-aktivno-zroshhuyetsya/

Опубліковано Новини.