День вишиванки може стати офіційним святом Канади

carving2

Українці Канади ініціювали підписання Петиції про визнання Дня вишиванки офіційним святом країни.

Про це повідомила засновник, голова оргкомітету ГО Всесвітній день вишиванки Леся Воронюк у Facebook.

«Неймовірна новина! Канадське крило ГО «Всесвітній день вишиванки» «Vyshyvanka Association» (Volodymyr Palagniuk) ініціювало підписання Петиції про визнання Дня вишиванки офіційним святом Канади», – написала Леся Воронюк.

Як йдеться у дописі, 10 квітня 2019 року під час засідання Палати Громад відповідну петицію оприлюднив Джим Іглінський, депутат-консерватор з Альберти, українець у третьому поколінні, активний лобіст України в Канаді та світі.

«Я радий презентувати петицію, яка пропонує кожного третього четверга травня святкувати День вишиванки у Канаді. Щороку тисячі канадських українців відзначають День вишиванки, щоб продемонструвати, що вишита сорочка є національним генетичним кодом, символом боротьби за незалежність, символом віри, надії та любові», – зазначив Джим Іглінський у свєму виступі в канадському парламенті.

Зазначається, що після презентації петицію внесуть до відповідного офіційного реєстру. Уряд Канади зобов’язаний розглянути петицію і надати офіційну відповідь впродовж 45 днів.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.