Авдіївка: одна з найідеальніших бойових площадок

Розвалені промислові будівлі, кістяки машин, приміщення, обладнанні для ведення військових дій. Дистанції від 150 до 1700 метрів. «Зеленка», приватний сектор, промислові будівлі. Снайперські дуелі, походи ДРГ, робота кулеметів, гранатометів, ЗУ-23 і навіть «Шилки», перемежовуються з роботою автоматичних мінометів «Васильок», періодично «прилітають» і 120 мм міни. В періоди загострення бувають прильоти і 122/152 мм снарядів від САУ.

Одна з найідеальніших бойових площадок. У ній по суті все – і «правила гри», і ціль (розширити зону впливу до тих позицій, коли бойовикам на Ясиноватському напряму стане дуже сумно), і використання всіх видів озброєння, допустимих і деяких заборонених Мінськими угодами. І на цій площадці перемагає той, хто розумніший, різноманітніший, більш екіпірований. Тому що за «правилами гри», з наступом вечора на промзоні розгораються бойові дії.
Тому БПЛА http://www.peoplesproject.com/kvadrokopter-pc-1/, які щодня вивчають позиції бойовиків, – це перевага. Тепловізійні приціли і нічна оптика, які дозволяють працювати з приходом темноти – це перевага. Снайперські приціли http://www.peoplesproject.com/ya-sniper/, які замерли на позиціях, очікуючи на ДРГ, і наводяться на кулеметні гнізда противника, – це перевага.
А автоматична турель «Шабля» http://www.peoplesproject.com/bojovij-modul-shablya/ – це подвійна перевага. Людина не може фізично знаходитись довго в тому місці, куди постійно прилітають міни, там де осколок може тебе настигнути тебе, і найлегше, чим може все це для тебе обійтися, – контузія, після чого ти вже сьогодні не боєць. Автоматизована турель з кулеметом, що не боїться ані снайперів, ані контузій, ані невеликих осколків, надійно буде стояти всю ніч, водячи хоботом кулемета по місцях, де оператор помітив рух. І цей напрямок буде надійно закритий. Звідти не прийдуть. З цього напряму сьогодні не буде смерті, ні від ДРГ, ні від шаленої міни.
shablya-inside
Авдіївська промзона є одним з найбільш ідеальних полігонів для випробувань нових технологій розвідки, роботизованих комплексів, снайперських систем, без яких ВСУ цю гру вигравати буде дуже непросто. Оскільки промзона прогресує, противник вчиться на помилках і сам вносить велику кількість коректувань у план захвату цієї території.
Тому коли ви вносите гроші на будь-який з вище перерахованих ґаджетів, ви не просто даєте бійцям ще одну смертоносну іграшку. Ви надаєте їм перевагу над ворогом.
Дякуємо волонтеру People’s Project  https://www.facebook.com/serg.marco?fref=ts Serg Marco за цю публікацію.
Як відомо, Авдіївка залишається найгарячішою точкою зони АТО. Майже щодня російські терористи здійснюють масовані обстріли позицій ЗСУ в промзоні з використанням забороненої зброї. Збройні провокації російських терористів час від часу фіксують спостерігачі ОБСЄ.
Наразі ми готуємось замовити чергову турель для військових. Кому її віддати – будемо дивитись по ситуації на фронті, бо термін виробництва займає близько двох місяців. А за цей час все може змінитись кардинально. Наш виробник знизив собівартість до 124 тис. грн. (а це більш, ніж 2000$ знижка!). Хлопці з Батальйону технічної підтримки https://www.facebook.com/techbatorg/?fref=ts відмовились від офісу. В деяких справах їм допомагають друзі, тому наймати людей вже не потрібно. По матеріалах – турель “Шабля” трохи зросла в ціні, інженери покращили відеокамеру і замінили редуктори на більш потужні.
Дуже важливо, щоб кожна гривня, що ви нам довірили, була використана якомога ефективніше. Крім того, ми відслідковуємо долю речей, які ми передали військовим. Для цього ми наносимо гравіювання та порядкові номери на всі прилади. Адже чудово розуміємо, що ваші пожертви не для “кімнатних генералів”, а для наших захисників, що, ризикуючи життям, захищають країну від навали кремлівської орди.
Попередні дві турелі були встановлені в Адіївці – http://www.peoplesproject.com/news/distancijni-moduli-dozvolyayut-nashim-bijcyam-trimati-pid-kontrolem-nebezpechni-dilyanki/  Проект, за яким ми збирали гроши на ці турелі, вже закритий. Тому ми відкрили проект “Оперативне реагування” http://www.peoplesproject.com/operativne-reaguvannya/, за яким збираємо кошти для закупівлі і поставки негайних потреб наших солдатів.
Опубліковано Новини.