Анонс: вебінар «Євроінтеграція України – на вірному шляху чи ні?»

ukraine2050

Громадська організація «Україна-2050» запрошує Вас на свій ZOOM вебінар на тему:

«Євроінтеграція України – на вірному шляху чи ні?»

в середу, 29 липня 2020 р., з 20:00 до 21:30 за Київським часом.

Члени Європейського Парламенту обговорять, що чекає на Україну

у складних процесах її європейської інтеграції. Вебінар буде англійською мовою.

Просимо долучитися принаймні 5 хвилин перед початком вебінару за цим кодом доступу:

https://lavery.zoom.us/j/68176620616

Просимо поширювати це запрошення серед Ваших знайомих та у соціальних мережах.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ

Модератор: 

Евген Чолій  –  Президент Громадської організації «Україна-2050» та Президент Світового Конґресу Українців (2008-2018 рр.).

Учасники панельної дискусії:

Анна Фотиґа: Член Європейського Парламенту (ЄП) від Польщі, Речник закордонних справ Групи Європейських консерваторів та реформаторів в ЄП, Віцепрезидент Партії Європейських консерваторів і реформаторів, Міністр закордонних справ Польщі (2006-2007рр.) та Член аналітичної групи НАТО.

Андріюс Кубілюс: Член Європейського Парламенту (ЄП) від Литви, Прем’єр-міністр Литви (1999-2000 рр.; і 2008-2012 рр.), Член Комітету з закордонних справ ЄП та Член Делегації ЄП у Комітеті Парламентської асоціації Україна-ЄС.

Міхаель Ґалер: Член Європейського Парламенту (ЄП) від Німеччини, Член Комітету з закордонних справ ЄП, Заступник голови Руху Європейська Німеччина, Член виконавчої та політичної асамблеї Європейської народної партії та Заступник голови Представництва ЄП у Спільній Парламентській асамблеї Африки, Карибського басейну та Тихоокеанського регіону.

Петрас Ауштревічус: Член Європейського Парламенту (ЄП) від Литви, Член Комітету з закордонних справ ЄП, Доповідач ЄП з питань Східного партнерства і Голова неофіційної групи ЄП «Друзі Європи і України».

Евген Чолій

Президент Громадської організації «Україна-2050»

Опубліковано Новини.