Анонс: 8 грудня у Львові віче “Збережи свою Україну!”

78367068_148220633251130_2002279436606504960_o

Віче та театралізоване дійство

9 грудня має відбутися зустріч в Нормандському форматі і особиста зустріч Зеленського з Путіним. Ми – українці, які вистояли майдан, які шостий рік борються проти російської агресії, які відбудовують українську державу попри опір системи та олігархів, хочемо нагадати пану президенту, що ми пильно слідкуємо за всіма діями влади та не дозволимо здати національні інтереси України та українців.
Володимир Зеленський не оголошує про що він буде домовлятися з Путіним в Парижі. Враховуючи кількість червоних ліній, які він вже перетнув, ми вкрай збентежені можливими домовленостями. Нас не влаштовує ні задоволення всіх вимог Росії з подальшою спробою імплементувати їх в українське конституційне поле, ні повна відмова від окупованих територій, ні інші варіанти домовленостей, які не враховують національні інтереси України та її громадян.
8 грудня всі маємо вийти й вкотре попередити владу, що ми стоїмо на захисті Української держави.

#Ні_капітуляції!
Збережи свою Україну! #ЗСУ
Організатори: Комітет Майдану Львівщини, Рух Опору Капітуляції, ГС “Студентське Братство Львівщини” (facebook.com/sblviv), Громадський рух “Відсіч”, Громадський рух “Громадський сектор Майдану Львова“, ГО Справа Громад Львів, Демократична Сокира. Львів., Українська Галицька Партія. Львів, Європейська Солідарність Львів.

Опубліковано Новини.