Підтримайте СКУ пожертвою – Support UWC this season of giving!

unnamed(1)

Шановні друзі,

2020 рік став особливим для кожного з нас. У цей незвичний святковий час, ми дякуємо за Вашу підтримку у складний період викликів.
Ваша довіра надихає нас розбудовувати витривалі українські громади в часи пандемії. Ваші щедрі пожертви допомагають зміцнювати коаліцію підтримки України серед щоденних загроз миру, безпеці й державності. Ваша підтримка дає нам змогу здобувати визнання, плекати й вшановувати українську історичну спадщину у всьому світі.
Ми дякуємо Вам за підтримку та пожертви у Щедрий вівторок (відео) і з особливою приємністю ділимося нашим спільним успіхом у річному звіті Світового Конґресу Українців (СКУ) за 2020 рік. Ви робите неможливе можливим.
У часи надзвичайних викликів наша місія є важливою, як ніколи. Якщо Ви ще не встигли, запрошуємо Вас підтримайте СКУ щедрою пожертвою наприкінці року, щоб ми продовжили розбудову українських громад у світі та зміцнили захист українського народу від загроз сьогодення.

Пожертвувати

Ви також можете надіслати чек на адресу 145 Evans Ave., Suite 207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8 для:

  • Світового Конґресу Українців (без надання посвідки на звільнення від податків);
  • Української Світової Фундації (посвідки про звільнення від податків надаються мешканцям Канади);
  • Української Світової Фундації США на адресу 108 2nd Ave, New York, NY 10003 (посвідки про звільнення від податків надаються мешканцям США).

Ви також можете подарувати акції, пайові фонди та інші цінні папери для Української Cвітової Фундації (посвідки про звільнення від податків надаються мешканцям Канади).

Молимося, щоб ви та ваші близькі були здорові, сповнені радості та надії. Від усього серця бажаємо благословенних свят!

Опубліковано Відео, Новини.