Зимовий марафон листів для в’язнів Кремля 2021

марафон листів

Центр громадянських свобод спільно з Euromaidan Press розпочинає традиційний Зимовий марафон листів для в’язнів Кремля 2021, щоб подарувати їм трохи тепла напередодні Різдва та Нового року. (фб-подія)

Зимові свята в неволі будуть зустрічати щонайменше 102 громадяни України за ґратами в Росії та окупованого Криму, і понад 200 українців у підвалах окупованого Донбасу. Серед них правозахисник Емір-Усеїн Куку, координатор «Кримської солідарності» Сервер Мустафаєв, громадянські журналісти Марлен Асанов і Ремзі Бекіров, ювелір Віктор Шур, журналіст Дмитро Штибліков, військовослужбовці Юрій Гордійчук і Павло Корсун, музейна співробітниця Олена Пех, музикант Валерій Матюшенко та багато інших.

Протягом грудня-січня організатори будуть публікувати слова політв’язнів Кремля, їх рідних і відомих небайдужих українців, серед яких Мирослава Барчук, Павло Казарін, Ахтем Сеітаблаєв, Юрій Макаров, Олег Сенцов тощо, про те, наскільки важливі листи. Бо листи із волі – це ковток свободи, зв’язок із зовнішнім світом та величезна моральна підтримка. Листи нагадують бранцям, що про них не забувають, що за їхнє звільнення борються, що їх чекають на волі.

Повні інструкції для написання листів та адреси в’язниць: http://letmypeoplego.org.ua/uk/zymovyy-marafon-lystiv-dlia-ukrains-kykh-politv-iazniv-kremlia-2021/?fbclid=IwAR009JrQjh7FgrpbM_j1StJUa6Rv8irNyw2nEfHG412VaPGvj9b7hsX-qtQ

Аби пройти тюремну цензуру в Росії та окупованому Криму слід дотримуватися простих правил:

– писати російською мовою;

– дотримуватися політичної нейтральності;

– вказувати на конверті рік народження, повне ім’я, по батькові та прізвище адресата;

– вкласти у конверт чисті аркуші паперу, російську марку (за наявності) та конверт, якщо ви сподіваєтеся на відповідь.

Якщо ви вирішили написати листа людині, яка знаходиться в окупованому Донбасі, прохання ставити адресу Центру громадянських свобод: 01024 Київ, Басейна 9-Г, оф.25. Щонайменше ці листи отримають рідні полонених, якщо жодної можливості передати адресатам у нас не буде.

Подаруйте тепло зимових свят! Напишіть листа тим, кого чекають вдома!

дудка

Організатори закликають зробити фото листа або селфі з підписаною листівкою, опублікувати в соцмережах із хештегами #ЗимовийМарафон #WinterMarathon #LetMyPeopleGo #PrisonersVoice та запросити друзів долучитися!

Опубліковано Громадське життя, Новини.