Привітання Проводу ОУН з Покровою

image002

Дорогі друзі та подруги!

Свята Покрова, покриваючи своїм омофором нескорену українську землю, сповіщає нас про День захисників та захисниць нашої Вітчизни, про свято українського козацтва та 82-у річницю від часу створення Української Повстанської Армії.

У 2023 році Україна вперше відзначає ці події саме 1 жовтня. Це пов’язано зі зміною церковного календаря, яка оновлює святочне літочислення і назавжди відриває український світ від повзучого «русского міра». 

У 2023 році Україна знову вшановує своїх захисників та захисниць в умовах повномасштабної війни. Воїни Збройних Сил України, як і їхні славетні попередники вояки УПА, Січові Стрільці, запорізькі козаки та княжі ратники часів Русі-України, твердо стоять в обороні рідної землі.

Захист Батьківщини одвіку і довіку є священним обов’язком усіх поколінь українських Героїв. А сокровенною нагородою у цій боротьбі є велика українська Перемога і повне знищення споконвічного ворога.

Провід ОУН (б) щиросердно вітає усіх борців за волю і незалежність України: воїнів ЗСУ та ветеранів визвольних змагань з нагоди величних свят української сили і звитяги! Разом до Перемоги!

Провід ОУН (б)

Опубліковано Головне, Громадське життя.