Прорости зерна правди разом з Павлом Садохою

sadokha3

Живучи у розвинутих державах Європейського союзу, ми бачимо, як тут шанується національна пам’ять, як шанується кожна історична подія, що творила кожну з цих країн, кожен із цих народів. Ми бачимо, що повага до своєї історії, її знання, розуміння є важливою ознакою розвитку суспільства. Отже, і нам, українцям, що зробили свій європейський вибір, є важливо верифікувати своє національне ім’я, вміти пояснити собі й назовні, хто ми є і куди прямуємо.
Однією з таких важливих сторінок нашої історії є питання визнання Голодомору 1932-1933 актом геноциду проти нас, українців.
Важливо з багатьох причин:
– Задля вшанування пам’яті мільйонів невинних жертв страшного терору;
– Задля недопущення у майбутньому подібних злочинів проти людства.
Тяглість більшовицької агресії проти України та українського народу не лишилася на сторінках історії. Сучасна московська агресія проти України, інформаційна війна проти нас за кордоном – це все ж той порядок денний, яким керувалися очільники злочинного комуністичного режиму у 1932-1933 роках. Відтак створення потужного музейного комплексу – це ще й інформаційне, культурне та історичне щеплення проти нинішніх воєн для соборної та незалежної України.
Отож, і ми, українська діаспора у країнах ЄС, маємо можливість долучитися до цієї важливої місії, зробивши свій внесок на платформі «Зерна правди», проростивши зерна з іменами жертв, які промовляють до світу не з проханням помилувати, а зі своїм особистим свідченням про злочин задля справедливого вироку, який винесе увесь цивілізований світ. Творімо Музей Голодомору! Станьмо адвокатами для власної держави у світі.

Павло Садоха – Віце-президент СКУ у Західній Європі

ВНЕСТИ КОШТИ ДЛЯ МУЗЕЮ ГОЛОДОМОРУ

Опубліковано Громадське життя.