Масштабна інформаційна диверсія проти харківського з’їзду Євромайданів

Провокатори розповсюджують через ЗМІ недостовірну інформацію, що Перший Форум Євромайданів у Харкові 11-12 січня проводиться владою.

ЦЕ БРЕХНЯ!

Ми за добу не маємо навіть приміщення де проводити Форум. Нам всі відмовили, включаючи отель Ярославського Kharkiv Palace Hotel..
На наші сайти йдуть масштабні ДОС-атаки, захід ми проводимо за народні гроші, що збираємо зі скриньки. Нас ніхто не фінансує, крім простих харків'ян, які розділяють наші ідеї, а учасники прибувають виключно за свій кошт.
Наразі проти нас йде масштабна інформаційна диверсія, а влада, за інформацією, що ми маємо, збирає антимайдан із бюджетників на суботу, бо збирається приїхати дуже багато поважних людей, включаючи Віталія Кличка.
Оскільки йде шалений тиск на організаторів проведення харківського Форуму Євромайданів, ми змушені перейти в режим конспірації.
Форум відбудеться незважаючи на всі провокації та погрози.
Тому інформацію про місце проведення Форуму ми повідомимо в останній момент.
У найгіршому випадкові Форум відбудеться просто на Майдані.

P.S. Ну, і звісно, як модно зараз додавати, вважаємо, що чутки про організацію Форуму Євромайданів у Харкові представниками влади, інспіровані Банковою і їх розпускають за вказівкою адміністрації президента.

Офіційний сайт Форуму: https://maidanua.org/pershyj-vseukrajinskyj-forum-evromajdaniv/

Прес-служба #ЄвроМайдан #Харків:https://www.facebook.com/v.chistilin

Опубліковано Громадське життя, Новини.