Евген Чолій завершив візит до України

E.Czolij_Dec20

15-23 грудня 2019 р. Колишній Президент СКУ, а тепер — очільник Громадської організації (ГО) «Україна-2050» здійснив робочий візит до України, щоб започаткувати діяльність нової неурядової організації та відбути зустрічі з Церковнини Ієрархами, урядовими високопосадовцями та представниками громадянського суспільства.

Під час цих зустрічей Евген Чолій представив цілі та завдання ГО «Україна-2050» та обговорив напрями праці на перше півріччя 2020 р., які включають: (і) захід під час Парламентської Асамблеї Ради Європи в Страсбурзі на захист Світового Конґресу Українців, який був визнаний Російською Федерацією небажаною організацією, (іі) захід в Румунському Парламенті в співпраці з Союзом українців Румунії для просування цілей нашої організації, (ііі) захід під час сесії Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС в Києві, (iv) конференція в Києві в партнерстві з «Центром UA» по поборюванню дезінформації, а також (v) створення мережі студентів для поширення правдивої інформації про Україну і піднесення її іміджу в соціальних мережах.

19 грудня 2019 р., у Києві, Україна, Евген Чолій провадив Офіційними установчими зборами ГО «Україна-2050» та 23 грудня 2019 р. дав прес-конференцію в Українському кризовому медіа-центрі, щоб представити ГО «Україна-2050».

17 грудня 2019 р., Президент ГО «Україна-2050» мав зустріч з Директором Представництва Світового Конґресу Українців (СКУ) в Україні Сергієм Касянчуком, щоб поінформувати його про свій робочий візит до України. Перед цим візитом Евген Чолій відбув телеконференцію з Президентом СКУ Павлом Ґродом, Першим віцепрезидентом СКУ Стефанон Романівом та Третім віцепрезидентом СКУ Андрієм Футеєм, щоб обговорити стратегічні цілі ГО «Україна-2050», склад її Почесної ради та Ради директорів та можливості співрацювати в майбутньому.

Тиждень скоріше в Філадельфії, США, Евген Чолій зустрів Блаженнішого Святослава, Главу Української Греко-Католицької Церкви, щоб обговорити стратегічні плани ГО «Україна-2050» та її співпрацю з Церквами в Україні.

Президента ГО «Україна-2050» під час зустрічей супроводжувала Теона Кахіані, Секретар та член Ради директорів ГО «Україна-2050». Зенон Потічний, член Ради директорів ГО «Україна-2050» та Мирон Найда, Виконавчий директор ГО «Україна-2050» також долучились на певні зустрічі.

«Зустрічі в Києві дали можливість конструктивно обговорити важливі українські питання та шляхи співпраці ГО «Україна-2050» з Церквами, владними структурами та громадянським суспільством в Україні,» – заявив Президент ГО «Україна-2050» Евген Чолій.

Опубліковано Громадське життя.