Як експортувати меблі до Канади: особливості ринку, перспективи та основні виклики

cutis3

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), Канадсько-українська торгова палата в рамках партнерства з Українською асоціацією меблевиків взяли участь в конференції Smart Export 3.0.

Захід об’єднав близько 70 представників меблевої галузі, які зацікавлені в розвитку експортного напрямку.

IMG_2164-768x512

Ігор Санжаровський, директор проекту CUTIS в Україні, коротко розповів учасникам про підтримку українського малого та середнього бізнесу на ринку Канади, а також акцентував увагу аудиторії на інформаційних матеріалах, підготовлених проектом. Він також презентував новий посібник з експорту меблів до Канади.

IMG_2181-768x512

Завантажити експортний ґайд можна за посиланням.

Максим Борода, старший експерт з питань аналізу торгівлі та інвестицій проекту CUTIS, детально зупинився на основних тенденціях та споживчих вподобаннях канадців на ринку меблів. Цікавий факт, сукупний обсяг реалізації готових меблів на ринку Канади у 2018 р. становив 38,3 млрд CAD. З них 31,3 млрд CAD припадало на меблі для дому, 1,4 млрд CAD – на домашній текстиль та 1,1 млрд CAD – на вуличні меблі. За 2018 р. обсяг реалізації готових меблів зріс на 3%. Очікується, що до 2023 р. сукупний обсяг реалізації готових меблів сягне 46,6 млрд CAD. Завантажити презентацію.

IMG_2198-768x512

Про специфіку регуляторних вимог та добровільну сертифікацію меблів для канадського ринку розповіла Олександра Бровко, старший експерт з інвестиційної та торгівельної політики проекту CUTIS. Завантажити презентацію.

Звертаємо увагу, що в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною (Canada-Ukraine Free Trade Agreement, CUFTA), українська продукція не обкладається ввізними митами. Для прикладу, на китайські меблі ставки мита становлять 8-10%.

IMG_2206-768x512

Про важливість гендерно-чутливого маркетингу в просуванні продукції на канадському ринку розповіла Віра Поровська, експерт з гендерної рівності проекту CUTIS. Завантажити презентацію.

IMG_2230-768x512

Ольга Штепа, координатор проекту CUTIS, звернула увагу учасників заходу на особливості канадської бізнес-культури (завантажити презентацію можна за посиланням). Зокрема, пані Ольга назвала 5 обов’язкових складових для успішного експорту в Канаду, а саме:

  • Веб-сайт англійською мовою (native English)
  • Детально прорахована ціна на власну продукцію
  • Прощання зі стереотипами
  • Позбавлення хибних уявлень щодо власного товару чи послуги
  • Професійна презентація власних послуг

IMG_2243-768x512

Нагадаємо, що за підтримки проекту CUTIS 10 українських меблевих компаній взяли участь у Canadian Furniture Show 2018, а саме Cube44 (меблі для вітальні та офісу), ADK (меблі для вітальні та спальні), Aqua Rodos (меблі для ванної кімнати), Merx (кухні, меблі для вітальні та спальні), Instyle (кухонні меблі), Stalkon (вуличні меблі), Blest (меблі для вітальні та спальні), Snite (дитячі меблі). Також на виставці поза головним стендом були представлені вироби компанії Kulik System (офісні меблі) та Ренесанс (дитячі меблі).

Почитати історію успіху компанії Blest на канадському ринку можна тут.

Історія успіху компанії Cube44 за посиланням.

IMG_2171-1024x683

Джерело: cutisproject

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа