Українські компанії можуть безкоштовно відвідати відразу дві північноамериканські виставки одягу

Apparel Textile Sourcing (ATS), одна з найбільших профільних виставок Північної Америки та Європи, проводить відразу дві віртуальні виставки одягу та текстилю.

Виставки відбуватимуться в режимі онлайн 26-30 жовтня та 16-20 листопада, та об’єднають більше 300 виробників та постачальників одягу, текстилю та аксесуарів із провідних країн, в тому числі із Канади, США, Латинської Америки, Європи та Австралію.

Участь для українських компаній – БЕЗКОШТОВНА.

ATSV-Ad-768x256

Виставка 26-30 жовтня буде більш цікава компаніям, які планують виходити на канадський ринок. Під час панельних дискусій будуть розглядатися питання функціонування зон вільної торгівлі, в тому числі CUFTA (Зона вільної торгівлі між Канадою та Україною), подолання наслідків COVID-19 та впровадження політик стійкого економічного зростання.

На виставці 16-20 листопада будуть представлені панелі та сесії, присвячені розвитку ринку США, американсько-китайським відносинам та впливу на галузь президентських виборів в Сполучених Штатах. Аналітики, економісти та експерти підсумують 2020 рік та зроблять прогнози щодо 2021 року.

Відвідувачі виставки матимуть можливість:

  • Долучитися до інтерактивних семінарів з провідними експертами у сфері виробництва одягу та аутсорсингу
  • Познайомитися з компаніями із Північної та Латинської Америки, Європи, Азії та Близького Сходу
  • Поспілкуватися з «колегами» з інших ринків та континентів
  • Ознайомитися з останніми світовими трендами в галузі fashion індустрії

Більше інформації та реєстрація за посиланням.

Apparel Textile Sourcing – це глобальна галузева мережа виставок, унікальний майданчик для виробників, дистриб’юторів, баєрів та рітейлерів для пошуку нових бізнес-контактів, обміну досвідом, навчання та створення можливостей для розвитку бізнесу.

Українська продукція легкої промисловості за підтримки проекту CUTIS тричі була представлена на виставках ATS (в Торонто та Парижі) й викликала інтерес з боку компаній з Індії, Китаю, Пакистану, які зацікавилися можливостями розміщення виробництва в Україні.

Джерело: cutisproject

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа