Українська компанія «Artwinery» з Бахмута отримала в Лондоні 4 срібла і 2 бронзи

artw-logo-trans

21 липня було оголошено результати міжнародного деґустаційного конкурсу «London Wine Competition». На ньому Україну представляла компанія «Artwinery» (раніше «Артемівський завод шампанських вин»).

За підсумком конкурсу ігристі вина виробника отримали 4 срібла і 2 бронзи.

«Уже другий рік поспіль наші ігристі вина представляють Україну міжнародній винній спільноті на цьому престижному європейському конкурсі. І для нас це велика честь, — коментує Ігор Толкачов, генеральний директор компанії «Artwinery».

До складу журі увійшли сомельє авторитетних європейських ресторанів, покупці, продавці та інші знавці винної галузі. Експерти суддівської колеґії стверджують, що саме зовнішній вигляд спонукає людину зробити покупку, крім того, нерідко він впливає й на смакові відчуття споживача. Тому вони оцінювали не тільки якість вин, але ще їх зовнішній вигляд та вартість. Всім цим вимогам ми відповідаємо в повній мірі. Адже, де ще в Європі ви знайдете натуральне ігристе, витримане за класичною технологією в пляшці більше 3 років за 10 євро? Саме симбіоз смаку, якості, ціни і стилю дозволяє нашим ігристим отримувати європейське визнання», — додав він.

 Довідка:

Artwinery — унікальний найбільший виробник ігристих вин в Європі. Все виробництво розташоване на глибині понад 72-х метрів під землею в українському місті Бахмут. Рекордна площа винних сховищ досягає більш 25 гектарів. Всі вина витримуються в пляшках по старовинному класичному французькому методу Шампенуа.

Опубліковано Економіка.