Prozorro інтегрувалося з Держказначейством

prozorro-logo

Система електронних публічних закупівель Prozorro інтегрувалася з Державною казначейською службою України. Тепер інформація про всі оплати за договорами про закупівлю буде відображатися безпосередньо на порталі Prozorro.

“Інтеграція з Держказначейством дасть змогу підприємцям пересвідчитись, наскільки добре та чи інша установа платить за своїми зобов’язаннями. Крім того, відтепер небайдужі громадяни зможуть перевірити наявність оплат у резонансних закупівлях безпосередньо на порталі Prozorro”, зазначає гендиректор ДП “Прозорро” Василь Задворний.

unnamed

Обмін інформацією між ДКСУ та Prozorro відбувається в безпечному режимі та на основі даних розпорядників бюджетних коштів. Після того, як казначейство проводить платежі за зареєстрованими договорами, інформація про такі оплати передається до Prozorro та відображається на сторінці закупівлі. Побачити інформацію про оплати можна для всіх процедур закупівель, в яких договір був укладений від 1 вересня 2020 року.

Інтеграція з Держказначейством — це черговий крок у діджиталізації сфери публічних закупівель, що проводить ДП “Прозорро”. Нагадаємо, що минулого року Prozorro інтегрувалося з реєстром податкової служби, аби інформацію про податкову заборгованість можна було автоматично перевірити в системі. На черзі — можливість для бізнесу та громадян подавати онлайн-скарги про порушення в закупівлях безпосередньо до Державної аудиторської служби, яка буде зобов`язана відповісти на звернення.

Опубліковано Економіка.