Трускавець готується до «Сурм звитяги»

surmy2Хоча загальноміське прослуховування фіналістів ХХ ювілейного фестивалю «Сурми звитяги» у Трускавці розпочнуться 14 жовтня, у навчальних закладах міста вже розпочалась підготовка до фестивалю – про це розповіла завідувач методичного кабінету відділу освіти Трускавецької міськради Інна Форемна. За її словами спочатку відбуваються прослуховування потенційних конкурсантів на рівні шкіл, яких у місті три та Будинку учнівської творчості. Практика попередніх років показує, що до міського відбору зазвичай потрапляє 200-300 дітей.

Щодо міського відбору, то він, як і у попередні роки пройде в Трускавецькому народному домі, сам відбір триватиме три дні, а конкурсанти поділені на три категорії: читці поезії, діти, які займаються образотворчим мистецтвом та співаки і музиканти – кожна з цих груп матиме в ході міського відбору свій день, коли зможе показати свої таланти.

Цього року Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» відзначає свій ювілей – 20 років. Фестиваль розпочинається з конкурсів, які відбуваються на рівні шкіл та позашкільних закладів. У рамках фестивалю відбувається ряд конкурсів, зокрема на найкращу живописну композицію, графічну композицію, листівку, декоративно-тематичну композицію; конкурс на найкращу героїко-патріотичну хореографічну композицію; конкурс авторської пісні; художнє читання; літературно-музичні композиції.

surmy

Прес-служба ХХ Всеукраїнського

дитячо-юнацького

фестивалю патріотичного мистецтва

«СУРМИ ЗВИТЯГИ»

Опубліковано Культура.