Презентація видання «Після соціалістичного модернізму» у NAMU

307035961_196841982763066_8562344744040079205_n

Запрошуємо вас на презентацію видання «Після соціалістичного модернізму», яка відбудеться 21 вересня (середа) о 18:00 у Національному художньому музеї України. У лютому в стінах музею мала відкритися виставка, яка би підбивала підсумки всього проєкту, однак цьому стало на заваді повномасштабне вторгнення РФ. Однак тепер, понад пів року після 24 лютого, музей знову відчинить свої двері для гостей презентації, продовжуючи перервану розмову.

Збірку, що вийшла у форматі спеціального випуску журналу МІКС: місто, історія, культура, суспільство.

Розкажемо про
– історію створення та дослідження архітектури і планування періоду
– особливості роботи з текстами та перекладами
– дизайну та підходу до верстки публікації
– інтерактивну частину проекту та наш вебсайт aftersocialistmodernism.com

Будемо раді почути ваші питання та обговорити значимість таких проектів, їхню роль у формуванні суспільного дискурсу та пам’яті.
Через обмежений наклад, фізичні примірники будуть здебільшого доступні в публічних та дослідницьких бібліотеках, але на презентації у вас буде можливість їх погортати й оцінити зблизька.

Презентація відбудеться 21 вересня (середа) о 18:00 у Національному Художньому Музеї України за адресою вул. Михайла Грушевського, 6. Потрапити до музею можна через службовий вхід, розташований з тильного боку музею.

З огляду на режим воєнного стану просимо на вході пред’являти документи, що посвідчують особу (паспорт, водійське посвідчення, робочу перепустку тощо); документи в додатку «Дія» також підходять. Дякуємо за розуміння!

Для участі, будь ласка, обов’язково зареєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeflqarcj-5LtlOZQY9zKukdcb2lwbbuuUzneL3dzzNA-JoVA/viewform

Опубліковано Культура.