На кіностудії Film.ua урочисто розбили тарілку на честь старту зйомок сімейної комедії «Зірки за обміном»

dzidzio

Лідери української кіноіндустрії та шоу-бізнесу об’єдналися, щоби подарувати українцям до нового 2021 року сімейну комедію, в якій у легкій формі піднімаються дуже важливі питання людських стосунків і справжніх цінностей.

Як повідомили проекту Cinema.in.ua творці стрічки, на кіностудії Film.ua урочисто розбилася тарілка на честь старту зйомок сімейної комедії «Зірки за обміном». Виробництвом фільму займається KINOROB (Film.ua Group) разом з Secret Service Entertainment Agency.

dzidzio-dish

У головних ролях стрічки глядачі побачать двох справжніх зірок вітчизняного шоу-бізнесу: Олю Полякову та Дзідзьо (Михайла Хому). Щодо інших акторів творча команда фільму тримає інтригу та розповість згодом.

Непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Оля Малякова і Фома Михайловський несподіваним чином опиняються в тілах одне одного. Вони намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента, а ще – на особистому досвіді зрозуміти, що здебільшого гендерні стереотипи – це просто міфи.

orl00150-1024x684

«Я вірю, що цей фільм поб’є всі рекорди та стане найбільш касовим фільмом 2020-21 років! – розповідає Оля Полякова. – Це історія не тільки про власні амбіції. Вона набагато глибша і торкається таких важливих тем, як стосунки з найближчими людьми, справжні сімейні цінності та любов. Я певна – буде дуже круто, смішно та душевно!».

«Це буде легка й життєва комедія зі справжнім соціальним підтекстом: треба цінувати те, що маєш, і навіть у погоні за своїми амбітними цілями берегти стосунки з найближчими, – вважає Михайло Хома. – Мій герой побачить у родині Олі те, чого він сам не має, і Оля теж зрозуміє дещо нове про своїх рідних. І їм обом прийдеться стати психологами одне для одного й вирішити чужі проблеми, щоби розібратися в собі». 

Як саме Оля та Фома допомагатимуть одне одному повернутися в свої тіла, глядачі дізнаються наприкінці року. Прем’єра фільму запланована на новорічні свята. Дистриб’ютором фільму в Україні стала Film.ua Distribution разом з компанією «Кіноманія».

Довідка

Режисер: Олексій Даруга

Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров

Оператор-постановник: Юрій Король

Продюсери: Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова

Виробництво: KINOROB, Secret Service Entertainment Agency

У головних ролях: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома)

Джерело: Нове українське кіно

Опубліковано Культура.