Музей сучасного мистецтва України: вояж в Чернігів

galagan-muzeum

Музейна подорож «AРТ ВОЯЖ» триває. Вереснева з успіхом була представлена у місті Суми, а зараз Перший приватний музей сучасного мистецтва України вирушив у древнє й гарне місто Чернігів. На цей раз колекцію творів сучасних українських митців буде розташовано у Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана.

Бернадскький ВД Старий фонтанБернадскький ВД Старий фонтан

Мета проекту «Арт Вояж», який започатковано у 2010 році, презентація творів із збірки Першого приватного музею сучасного мистецтва України в різних містах нашої країни та за кордоном, акцентуючи увагу на яскравих творчих особистостях різних шкіл живопису.

Патик ВЙ Натюрморт із свічникомПатик ВЙ Натюрморт із свічником

Збірка Музею, яку збирав фундатор Музею Сергій Цюпко впродовж тридцяти років, налічує біля шести тисяч творів видатних українських митців – це графіка, живопис, скульптура та декоративно-ужиткове мистецтво ХХ–ХХІ століть.

Ольхов В М Херсонес. Володимирський соборОльхов В М Херсонес. Володимирський собор

Спеціально відібрані твори зі збірки Музею сучасного мистецтва України будуть експонуватися у стінах пам’ятки архітектури 19 століття на території древнього княжого міста з унікальною колекцією козацько-старшинського роду Галаганів та інших мистецьких шедеврів. Це є символічне поєднання сучасного мистецтва і скарбів минулих століть.

Герц Ю Д Біля подніжжя КарпатГерц Ю Д Біля подніжжя Карпат

З 18 листопада мешканці Чернігова та гості міста побачать виставку

«АРТ ВОЯЖ проект. Чернігів».

Познайомитися з творчими роботами Агамян Олени Борисівни, Бровді Івана Васильовича, Волошинова Олега Васильовича, Єржиковського Олега Петровича, Рапопорта Бориса Наумовича, Толочко Віктора Івановича, Сельського Романа Юліановича, сестер Яблонських Тетяни Нилівни та Олени Нилівни та інших талановитих художників зможуть усі охочі у залах Чернігівського художнього музею.

Шпонько ГА ОчаківШпонько ГА Очаків

На виставці представлено українське мистецтво різних шкіл живопису – закарпатської, київської, кримської, львівської, одеської, харківської. Кожний автор – це цілий всесвіт енергії, думок, почуттів, вражень; це потік любові, щедрості та радості, а ще невтомна праця і виняткова харизма. Тому так вабить мистецтво на протязі століть тих, хто вдумливо роздивляється кожний мистецький твір й заохочує приходити знову і знову за неймовірними відчуттями до музейних залів.

Манайло ФФ Весняний натюрмортМанайло ФФ Весняний натюрморт

Запрошуємо насолодитися унікальністю кожного полотна, відкрити для себе гармонічне поєднання кольору і форми та наповнитися невичерпною енергією життя.

Шишко СФ Осінь над ДніпромШишко СФ Осінь над Дніпром

Надихайтесь красою мистецтва українських майстрів у старовинних залах Чернігівського обласного художнього музею ім. Григорія Галагана.

Шолтес ЗІ Краєвид з копицямиШолтес ЗІ Краєвид з копицями

Музей відкрито для усіх бажаючих при умові дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях.

Виставка триватиме з 18 листопада 2021 р. по 23 січня 2022 р.

Музей працює з 10.00 до 18.00 кожного дня, крім середи.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Музейна, 6

Ролик виставки:

Опубліковано Культура.