Анонс: Зустріч у Римі із письменником Андрієм Курковим

13 березня у Римі, в Посольстві України в Італії відбудеться творча зустріч із український письменником, журналістом та кіносценаристом Андрієм Курковим.
andrew_kurkov
Сучасний український письменник і один з найбільш цікавих і прославлених діячів сучасного українського літературного процесу. Всі книги Андрія Куркова відрізняються яскравими персонажами і поглинаючими, захоплюючими сюжетами. За сценаріями цього письменника створено вісім кінофільмів, а в 2014 році він був нагороджений Орденом Почесного легіону Франції. Купити книги Андрія Куркова варто всім поціновувачам якісної сучасної літератури. Його твори перекладені на 36 мов світу.

В кінці презентації виступить письменник з Калуша Тарас Ващук, який живе і працює в Об’єднаних Арабських Еміратах

Тарас Ващук – український письменник і журналіст, автор поетичної збірки «Чорна квітка» (2003), лауреат премії «Дебют року в прозі-2007», учасник з’їзду молодих літераторів Ірпінь-2008, дипломант всеукраїнського конкурсу малої прози «Сила Малого-2009», лауреат міжнародного конкурсу журналу «Zeit Glass 2016». у 2018 році презентував у Римі, Флоренції та Мілані книгу “Україна в пісках”.

Прийдіть на зустріч із цікавими та непересічними людьми!

Опубліковано Культура.