Віддали шану українським солдатам

W hołdzie ukraińskim żołnierzom 2017 017

У неділю 13 серпня в греко-католицькій церкві в Кентшині відбувся концерт присвячений українським солдатам, які боряться з російським агресором на сході України.

,,Війна на сході України розпочалася вторгненням у квітні 2014 р. російських загонів на територію українського Донбасу. Жертвами конфлікту стали 30 346 осіб: більше дев’яти тисяч було вбито і понад 21 тисячу – поранено. Внаслідок бойових дій загинуло вже понад 2000 українських військових. Майже кожного дня гинуть або є поранені українські воїни. Вони захищають не лише нашу Батьківщину, але всю Європу перед московською ордою. Нам слід про це пам’ятати. Українська діаспора в Польщі займається реабілітацією вояків та піклується про родини загиблих бійців”, – сказав, відкриваючи захід, голова Ольштинського відділу Об’єднання українців у Польщі Степан Мігус.

W hołdzie ukraińskim żołnierzom 2017 047

Опісля артисти Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Шевченка в Луцьку презентували присутнім патріотичні, народні та релігійні пісні.

W hołdzie ukraińskim żołnierzom 2017 038

,,Українці завжди складали та співали пісні. Відходили у минуле історичні події і учасники цих подій, але пісні залишилися. Саме за ці чудові та зворушливі твори дякуємо вам.Україні бажаємо перемоги в боротьбі з російськими окупантами та миру. Українським солдатам за пролиту кров та жертовність віддаємо шану”, – підкреслив голова Кентшинського гуртка ОУП Андрій Сидор. Від імені місцевого пароха артистам з Луцька подякував також о. Богдан Гарасим.

ас

Опубліковано Українці в світі.