Відбулися Загальні Збори Української Національної Федеральної Кредитової Кооперативи у США

03-24-19  Annual Meeting  UNFCU

03-24-19  Annual Meeting  UNFCU # 2

У неділю, 24 березня 2019 року, відбулися 53-ті річні Загальні Збори Української Національної Федеральної Кредитової Кооперативи. В залі Українського Народного Дому в Нью Йорку, зібралася українська громада, члени та гості Кредитівки, щоб в наступний раз почути про успішне завершення 2018 фінансового року та чим члени Дирекції нас можуть потішити в цьому 2019 році.

03-24-19  Annual Meeting  UNFCU # 7

Загальні Збори відкрив Голова Ради Директорів Кредитівки Степан Качурак. Проголосивши Збори правосильними, він запросив Отця Митрофорного Протоєрея Володимира Музичку, настоятеля Української Православної Катедри Святого Володимира провести молитву. Після молитви Голова запросив Секретаря Ради Директорів Юрія Баюрака зачитати список членів, які відійшли у вічність у 2018 році. Хвилиною мовчанки вшановано їхню память, рівночасно, Українських Героїв які полягли у бою на Українських землях, відстоюючи права всіх Українців, Територіальну Цілісніть Нашої Держави та правдиву її Незалежність. Вшанували всіх Борців Української Армії, Добровольчих Батальйонів, Добровільних Вояків та всіх невинних людей які загинули в Боротьбі за здійснення Незалежної – Гідної – Держави України проти історичного загарбника РОСІЇ.

03-24-19  Annual Meeting  UNFCU # 17

Опісля Степан Качурак привітав усіх присутніх, а тоді представив президіальний стіл, за яким сиділи : пан Ярослав Кошелевський – Заступник Голови Ради Дерикторів, Юрій Баюрак – Секретар, пані Наталія Костинюк – Скарбник, панна Мирослава Греб – Член, Д-р. Адв. Андрій Шуль – Голова Контрольної Комісії та пан Остап Глинський Секретар Контрольної Комісії.

Продовжив з представленням достойних гостей, які прибули на Збори, зокрема представників уряду України, різних українських організацій, установ та сусідніх Кредитівок. Серед гостей на Збори Кредитівки прибули : від Постійного представництва України при ООН – Надзвичайний Уповноважений посол Володимир Єдьченко, від Генерального консульства України в Нью Йорку – Генеральний Консул Олексій Голубов; Отець Митрофорний Проторєрей Володимир Музичка настоятель Української Православної Катедри Святого Володимира; Отець Митрофорний Проторєрей Віталій Павлеківський настоятель Української Православної Церкви Всіх Святих, Отець Омелян Дорож Парох Української Католицької церкви Святого Юра, Президент та Виконавчий Директор СУМА Йонкерс Роман Козіцький, який прибув із 2-гим Заступником Голови Ради Директорів Стефаном Капітулоюта адвокатами : Андрієм Ціховлясом і Юрієм Світницьким; Надія Савчук – почесна Голова Нью Йоркської Округи Союзу Українок Америки, Наталка Качурак – Засупник Голови Головної Управи Обєднання Жінок Оборони Чотирьох Свобід України; Галина Романишин – Почисна Голова Округи Нью Йорку Союзу Українок Америки; Лідія Слиж Голова Округи Нью Йорку Союзу Українок Америки; Сергій Тарновецький – Директор Української Інтернет Радіо Домівка”; Юрій Семчук – Голова Українського Національного Дому у Бруклині, аудитор Томас ОДонел ( Thomas O’Donnell, CPA); Павлo Фiгoль – Гoлoва Ради Директoрiв Української Федеральної Кредитової Кооперативи НОВА з Клифтону, Н.Дж.; Мирослава Роздольська – Голова Крайової Управи Українська Нова Хвиля”; Павло Літепло – Управитель Українського Народного Дому у Н.Й.; Василь Періжок – Голова СУСТА; Остап Глинський – голова 41-го Відділу ООЧСУ у Бруклині.

Голова Зборів спеціально представив та за одноголосним рішенням Ради Директорів надали звання Почесного Голови : одному із основоположників Кредитівки, довголітньому бувшому Голові Дирекції, який на даний момент знаходиться на заслуженому відпочинку – п. Всеволоду Саленку.

Після представлення гостей перейшли до головної частини Зборів – ознайомлення зі звітами. Першим свій Звіт прочитав голова Дирекції Степан Качурак, в якому звітував про успішне закінчення 2018 фінансового року завдяки професіоналізму та відповідальності членів Дирекції та офіцерів Кредитівки. А найголовніше завдяки співпраці Дирекції з працівниками та членами Кредитівки. Незважаючи на не визначней економічний стан в країні, Кредитівка змогла утримати свої позиції, забезпечивши потреби наших членів та досягнувши рентабельності. Голова подав до відома що завершений новий Веб-сайт для користування всіх членів. Дуже гарно вироблений за який склав подяку Заступникові голови Дирекції панові Ярославові Кошелевському, який заініціював та доглядав даний проект, та рівночасно пані Наталії Пачашинській, панові Ярославові Завійському та пані Наталії Фесак за іхній вклад для його удосконалення.

Приємно також було почути, що особливого рівня набула співпраця з українською громадою, а саме з українськими організаціями такими як СУМ, Пласт, УККА, ООЧСУ, ОЖ ОЧСУ, СУА, Української нової Хвилі, і.т.д. , представництвом Українського Уряду, Українською Пресою та Українськими Церквами. Наша фінансова установа бере активну участь у заходах, які проводяться нашими українськими організаціями на благо України та продовження розвитку української громади тут в США.

Кредитівку відвідали визначні українські діячі та достойні урядовці України та Діаспори. На закінчення Голова висловив сердечну подяку членам Дирекції, Контрольної Комісії, Головній Управительці п. Наталі Пачашинській та всім працівникам Кредитівки за їхнє старання та співпрацю; а найголовнішою подяка була для членів – за їхню довіру та щиру підтримку.

Наступним свій звіт представив скарбник Ради Директорів Наталія Костинюк. Звіт скарбника свідчив про фінансову стабільнісь та життєдатність Кредитівки. Нерозділений прибуток та резерви які зросли до $ 16,317,057.00 дол., вартість активів залишилась респектабельною в сумі $ 146,579,165 дол. Наша рентабельність була стабільною, в результаті чого чистий прибуток склав 305,906 дол. Протягом того ж року Рада Директорів ухвалила суму понад $ 87,000.00 дол. для підтримки українських церков, Організацій, громадських установ та Преси ( Українських Газет ). На закінчення пані Наталія Костинюк подякувала Раді Директорів, членам Контрольної Комісії за їх самовідданість та роботу в якості волонтерів, а найголовніша подяка для членів Кредитівки.

Після зачитаних Звітів , так як питань до Звітів та дискусій не було, приступили до звіту Голови Контрольної Комісії Адвоката Д-ра Андрія Шуля який після свого звіту відзначив найдзвичайну співпрацю між дирекцією та офіцерами, та висловив признання за дуже професійну – фахово виконану працю в 2018-му році та подякував Голові Ради Директорів Степанові Качураку за дуже добре ведення напряму нашої Кредитівки та ухвалив абсолюторію за проведену взірцеву працю.

Опісля звітодавців приступили до привітів.

Першим зі своїм привітом виступив Надзвичайний Уповноважений Посол Постійного представництва України до ООН Володимир Єльченко. Пан Єльченко привітав Загальні Збори та подякував за постійну співпрацю та підтримку Української Національної Федеральної Кредитової Кооперативи спеціально голові Ради Директорів за невтомну його громадську працю яку виконує та за постійний позитивний відгук та підтримку коли до нього напрямлюється звернення. Всі присутні в залі, теплими оплесками його вітали.

Наступним своє привітання від Генерального Консульства України в Нью Йорку висловив Генеральний Консул Олексій Голубов. Пан Голубов у своєму привітанні додав дуже цінні інформації про актуальний стан в Україні та кроки які відбуваються. Пан Голубов також долучився до щирої подяки голові Ради Директорів Степану Качураку за його постійну віддану громадську працю та поядякував Українській Національній Федеральній Кредитовій Кооперативі за співпрацю та постійну підтримку. З привітами також виступили Президент та Виконавчий Директор СУМА Йонкерс Роман Козіцький який рівночасно привітав Загальних Зборів відчитавше привіт за підписом Андрія Горбачивського Голови і Орисі Бурдяк Президента від Централі Українських Кредитівок Америки, окрім щирого 53-го привітання Кредитівки СУМА Йонкерс, підкреслив віддану чудову роботу у підтримці України, Голови Ради Директорів Степана Качурака в цей тяжкий для неї час; висловив словами : один із найбільш відданий незаміний лідер активіст нашої Української громади; Продовжувалися усні привіти та подяки : п. Мирослава Роздольська голова Крайової Управи Української Нової Хвилі, яка підкреслила постійну фінансову допомогу – спеціально для новоствореної Школи Українознавста у Бруклині де дуже багато маленьких чудових діточок навчаються української Мови , Культури і Традеції. п. Надя Савчук – почесна голова Нью Йоркської Округи СУА; Пан Василь Барабаш – Директор Української Мистецької Дитячої Студії при УККА ( Член Спілки Художників України ); п. Лідія Слиж Голова Нью Йоркської Округи СУА; пан Зенон Войтович який висловив щиру подяку за співпрацю та фінансову підтримку у виданні книжок, а головно – Книжку Проф. Стефана Лашина Педагогічний Ліцей № 2 у Бартошицях. Українські Класи . Микола Костинюк представник управи Української православної Церкви Всіх Святихз подякою за постійну фінансову підтримку, головно у проекті відновлення православної каплички на Сумівській Оселі у Елленвіл Н.Й.

Після привітів, продовжили звітом Номінаційної Комісії, який представив голова пан Остап Глинський. Оскільки не було поданих додаткових кандидатур до виборів, голосування не відбулося та були переобрані до Ради Директорів : пан Степан А. Качурак ( діючий Голова ), п. Наталка Костинюк ( діючий Скарбник ) та п. Мирослава Греб ( діючий член ) які були прийняті оплесками.

03-24-19  BOD + S.C.  UNFCU

Для завершення 53-их Загальних Зборів УНФКК, Голова Ради Директорів попросив Отця Митрофорного Протоєрея Володимира Музичку провести кінцеву молитву та благословення.

Голова Дирекції Степан Качурак висловив сердечну подяку всім членам та присутнім за їхню участь та постійну підтримку та проголосив Збори Української Національної Кредитової Кооперативи Закритими о 3:25 по полудні. Закінчили Збори відспіванням Українського Національного Гімну з участю всіх присутніх в залі та Українськими гучними висловами : Слава Україні ! де всі присутні однозвучно відповідали : Героям Слава ! та : Україна ! Понад Усе !

Анна Томчук

Опубліковано Українці в світі.