Відбулась нарада на найвищому рівні СКУ – Комітет у закордонних справах ВРУ

romaniw&hopko

Напередодні відзначення 50-річчя створення та діяльності Світового Конгресу Українців з Головою Союзу українських організацій в Австралії, Генеральним секретарем Світового конгресу українців С.Романівим обговорили пріоритетні напрямки українсько-австралійських двосторонніх відносин. З огляду на сформування у Федеральному парламенті Австралії нового складу парламентської групи Австралія – Україна до складу якої увійшло 30 парламентарів, що свідчить про зацікавленість у співпраці з нами.

У зв’язку з призначенням Надзвичайного і Повноваженого Посла Австралії в Україні Меліси О’Рурк, яка прибуде до нашої країни у вересні цього року пан Романів висловив сподівання на активізацію плідної співпраці між державами, а також підкреслив важливість подальшого їх поглиблення на основі взаємовигідного співробітництва.

В ході зустрічі особливу увагу було приділено обговоренню питань відзначення 50-річчя заснування та діяльності Світового Конгресу Українців та підготовку до відзначення 85-річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років, зокрема про підготовку спільного заходу комітетів Верховної Ради України у закордонних справах та з питань європейської інтеграції з нагоди відзначення 50-річчя існування та діяльності Світового Конгресу Українців, який відбудеться 30 серпня 2017 року о 16:00 за адресою: м. Київ, вул. Грушевського,5, Конференц-зал.

Hanna Hopko
Опубліковано Українці в світі.