Великий Кобзар єднає українців

IMG_5817

24 березня 2019 р. в Тольяттiнськiй фiлармонiї вiдбулося XXIV мiське свято української культури, присвячене 205-й рiчницi з дня народження Т Шевченка. Прозвучали пiснi на вiршi видатного поета у виконаннi народного хору «Днiпро» (художнiй керiвник Вiталiй Головко). Пicнi супроводжувалися вiдповiдним вiдеорядом на екранi.

При заповненому глядачами актовому залi святковий концерт пройшов з великим успiхом, про що вдячнi жителi мiста залишили свої зворушливi вiдгуки: «Завдяки вам ми побували в рiднiй Українi і душею спiвали разом з вами!»

Наприкінці концерту за давньою традицiєю хор «Дніпро» разом з захопленими глядачами проспівали «Реве та стогне Дніпр широкий». Пісня прозвучала, як патріотичний гімн українського народу. І де б не були українці, вони чують себе частинкою великого народу, матері України. Великий Кобзар єднає українців.

IMG_5839

Принагідно скажемо, що назва «Дніпро» популярна серед українських організацій Росії. Під цим іменем працюють організації в Іркутську, голова Наталя Вітт, в Нальчику, голова Світлана Харенко.

Петро Лісничий

м. Тольятті,

25 березня 2019 р.

Опубліковано Українці в світі.